Menu

Planeta Nowa Klasa 5-8 Sprawdziany Testy PDF 2020

Sprawdziany Planeta Nowa 7 trochę niżej do pobrania. Testy Planeta Nowa 8 sprawdziany chomikuj i odpowiedzi. Próby samodzielnej nauki także przynoszą mierne rezultaty, bo nie możesz ani się skupić. Ani nic zapamiętać z jednego przedmiotu, a co dopiero ze wszystkich naraz?

Seria Planeta Nowa 5 sprawdziany to podręczniki przeznaczone do nauki geografii  dla szkół gimnazjalnych. Jest to seria, która daje zarówno nauczycielom, jak i uczniom, ogrom możliwości, jeżeli chodzi o kształcenie. Testy klasa 7 geografia planeta nowa polska Umożliwia ona tradycyjne nauczanie geografii regionalnej – poprzez omawianie poszczególnych kontynentów.

POBIERZ PLANETA NOWA SPRAWDZIANY CHOMIKUJ

POBIERZ PLANETA NOWA SPRAWDZIANY PDF

Geografia Klasa 7 Planeta Nowa Sprawdziany

Planeta Nowa Klasa 8 Sprawdziany PDF

Pobierz sprawdzian

Zasadniczym celem serii Planeta Nowa klasa 7 sprawdziany pdf jest efektywne zainteresowanie uczniów otaczającym ich światem pod względem geograficznym.Będący ciekawostkami ze świata podpartymi fantastycznymi i pięknymi fotografiami. Zadaniem podręczników z niniejszej serii jest także – a raczej przede wszystkim – efektywne przygotowanie uczniów do egzaminu gimnazjalnego. Jeżeli jesteś nauczycielem zainteresowanym tą serią, to koniecznie pobierz takie materiały, jak sprawdziany czy książka nauczyciela.

planeta nowa sprawdziany
planeta nowa sprawdziany

Planeta Nowa 7 sprawdziany

Jeśli chodzi o naukę geografii, to od jakiegoś czasu zaczęła obowiązywać zupełnie nowa podstawa programowa. Do której ten podręcznik został dostosowany. Pobierz z serwisu chomikuj Planeta Nowa 7 sprawdziany chomikuj. Został on tak skonstruowany, aby móc pomagać nauczycielom we wdrażaniu nowego zakresu tematycznego. Planeta nowa sprawdzian Ruchy Ziemi, Afryka, test Usługi, sprawdzian Europa i także Azja jak każdy dobry podręcznik szkolny. Ułatwia sprawdzenie wiedzy, a także atrakcyjne elementy, wśród nich można wyróżnić bogato zdobione ilustracje, a także dość ciekawe opisy.

Podręcznik Planeta nowa klasa 5 sprawdziany ten ułatwia także sprawdzenie postępów uczniów w nauce geografii. Dodatkowo rozbudza pasję poznawania świata poprzez liczne ciekawostki i infografiki. Ten podręcznik, ma za zadanie pomóc w nauce nawet najsłabszym uczniom.

Pobierz sprawdzian

14 comments

 1. allahakbra pisze:

  Cała moja klasa korzysta z tych sprawdzianów

 2. EsQulap pisze:

  wow, tu są pytania do wszystkich sprawdzianów z moich książek!

 3. NoNiezle pisze:

  pierwsza strona, gdzie pytania są jeszcze aktywne do pobrania

 4. Sztosik pisze:

  kiedyś kiepsko radzilem sobie na sprawdzianach, poniewaz material, ktory sie na nich znajdowal, czesto mnie zaskakiwal. Teraz już nic mnie nie zaskakuje xD

 5. wojtek pisze:

  Mialam ogromne problemy w szkole.

 6. Pejter pisze:

  Bardzo polecam znajdujace sie tutaj sprawdziany i testy. Wierze, ze kazdemu moga pomoc tak samo, jak mnie.

 7. Marcus pisze:

  nauka do sprawdzianu jeszcze nigdy nie była tak prosta XD

 8. Lone pisze:

  w tym roku szkolnym na lepsze zmieni się moja średnia 🙂

 9. Gdaqq pisze:

  klucz odpowiedzi chyba trochę się nie zgadza, ale tak to wszystko OK

 10. Żbik pisze:

  ooo to chyba jedyna strona gdzie są sprawdziany do klasy 7 i 8

 11. Katrzyna pisze:

  dopóki nauczycielka nie dała mi kartki, to trochę się obawiałem, ale jak już dostałem, to wiedziałem że jestem uratowana 🙂

 12. Maja pisze:

  Swietna baza chyba ze wszystkimi najczęśćiej poszukiwanymi przez uczniów sprawdzianów 🙂 polecam

 13. Jola Całka pisze:

  Witam jestem zainteresowana 5 klasa

 14. Maria pisze:

  Witam,potrzebuje testy z geografii kl 5 Planeta Nowa

Dodaj komentarz

Najnowsze wpisy