z pitagorasem przez gimnazjum sprawdziany

Z Pitagorasem przez gimnazjum 1 2 3 Sprawdziany

Testy Z Pitagorasem przez gimnazjum sprawdziany chomikuj pobierz razem z kluczami odpowiedzi. Nie wiesz, jak masz ten problem rozwiązać, bo próby uczenia się nic niestety nie dają? Wejdź i zobacz sprawdziany Z Pitagorasem przez gimnazjum testy PDF.

Z Pitagorasem przez gimnazjum sprawdziany to nowa odsłona klasycznej już serii podręczników do nauki matematyki, autorstwa Stanisława Durydliwki i Stefana Łęskiego. Jest to seria podręczników przeznaczona do szkół gimnazjalnych. Niniejszy podręcznik jest nowo opracowaną pozycją do nauki matematyki.

Autorzy podręczników, bazując na wielu latach własnych doświadczeń oraz na sugestiach i propozycjach nauczycieli matematyki z całego kraju, dokonali wielu bardzo istotnych zmian w treści podręczników. Zmiany te dotyczą nie tylko zmiany szaty graficznej, lecz przede wszystkim stanowczemu uaktualnieniu i dostosowaniu do dzisiejszych czasach uległy treści zadań, które zostały o wiele lepiej dostosowane do dzisiejszej, otaczających nastolatków rzeczywistości, dzięki czemu łatwiej jest się im do tych zadań odnieść. Zmianie uległy także wybrane treści o charakterze programowym. Jeżeli jesteś nauczycielem matematyki w gimnazjum zainteresowanym niniejszą serią, to koniecznie pobierz takie materiały dodatkowe, jak sprawdziany czy książka nauczyciela.

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Z Pitagorasem przez gimnazjum sprawdziany 1 2 3 – w paczce znajdują się wszystkie

4 komentarze

  1. admin elo@@@ Kwiecień 10, 2016
  2. admin Guner Kwiecień 19, 2016
  3. admin mati Marzec 2, 2017
  4. admin lukasz Marzec 2, 2017

Leave a Reply