winners plus 2 testy

Winners Plus student’s book i workbook Testy z Angielskiego

U nas znajdziesz sprawdziany Winners Plus testy razem z kluczami odpowiedzi. Zapraszamy do pobierania testy Winners Plus oraz dodawania nowych sprawdzianów do naszej bazy!

Cykl Winners Plus testy stanowi uaktualnienie popularnej serii podręczników „Winners”, wydanej przez wydawnictwo Oxford. To kompletny i rzetelny kurs nauki języka angielskiego dla uczniów klas od cztery do sześć szkoły podstawowej. Łącznie cała seria zapewnia materiał na na dwieście czterdzieści lekcji (część pierwsza sześćdziesiąt, druga i trzecia po dziewięćdziesiąt lekcji).

Zadaniem serii „winners plus 2 testy” jest skuteczne połączenie zabawy oraz systematycznej nauki języka, połączonej z wiedzą o kulturze krajów anglojęzycznych. Seria podręczników „winners plus 3 testy” bazuje na metodzie nauczania zwaną metodą nauki wielozmysłowej – angażując kilka zmysłów uczniowie lepiej zapamiętają wdrażaną w trakcie lekcji języka angielskiego wiedzę. Jest to metoda, która wszechstronnie rozwija uczniów i dba o różne style uczenia się. Materiał w niniejszych podręcznikach posegregowany jest w sposób klarowny i przejrzysty, a przede wszystkim zrozumiały dla samych uczniów. Aby zachęcić ich do nauki, zawiera elementy humorystyczne oraz wciągające komiksy, zapewniające miłą atmosferę na lekcjach. Aby dowiedzieć się więcej o serii, pobierz ją wraz z takimi komponentami, jak sprawdziany i książka nauczyciela.

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Winners Plus 1,2,3 – w paczce znajdują się wszystkie

Winners Plus sprawdziany Pobierz

2 komentarze

  1. admin Piotrek12 Kwiecień 25, 2016
  2. admin NoNiezle Maj 3, 2016

Leave a Reply