pourquoi pas testy

“Pourquoi pas” 1, 2, 3, 4 Sprawdziany ćwiczenia odpowiedzi

Testy Pourquoi pas sprawdziany chomikuj pobierz razem z kluczami odpowiedzi. Nie możesz sobie poradzić z wieloma przedmiotami i wpadasz przez to w coraz większe tarapaty? Zapraszamy do pobierania i dodawania nowych!

Seria Pourquoi pas sprawdziany to kurs języka francuskiego dedykowany dla młodzieży gimnazjalnej. Oparty on został o metodę zadaniową. Wszelkie zawarte w nim polecenia przetłumaczono na język polski. W polskiej adaptacji podręcznika, po każdym rozdziale dodano wyjątkowe strony pour communiquer i pour en savoir plus, które zawierają ćwiczenia, specjalnie opracowane na potrzeby polskich uczniów.

Natomiast na końcu podręcznika ulokowany został trójęzyczny słowniczek polsko-angielsko-francuski, który zawiera wszelkie słownictwo z podręcznika oraz z zeszytu ćwiczeń. Do podręcznika opracowano również testy z dodatkowymi nagraniami, z których skorzystać mogą uczniowie przygotowujący się do egzaminu gimnazjalnego z języka francuskiego. Podręcznik zawiera sześć rozdziałów oraz wprowadzający rozdział zero. Po każdym z nich umieszczono powtórkowe ćwiczenia, utrwalające zdobytą wiedzę i umiejętności. Jeżeli jesteś nauczycielem zainteresowanym tą serią, pobierz materiały dodatkowe, takie jak książka nauczyciela i sprawdziany.

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Pourquoi pas sprawdziany 1 2 3 – w paczce znajdują się wszystkie

Pourquoi pas sprawdziany Pobierz

Leave a Reply