Menu

Swoimi słowami 1 2 3 Sprawdziany Testy

Swoimi słowami Sprawdziany

Testy Swoimi słowami sprawdziany chomikuj pobierz razem z kluczami odpowiedzi. Kiedyś byłeś dobrym uczniem, ale z czasem się to zmieniło na gorsze? Wejdź i pobierz sprawdziany Swoimi słowami testy PDF oraz książka nauczyciela.

Swoimi słowami sprawdziany to wyjątkowy podręcznik do nauki języka polskiego w gimnazjum. Jego unikatową cechą jest to, że łączy on w sobie  układ problemowy z usystematyzowaniem charakterystycznym dla układu chronologicznego. Każdy zawarty w nim motyw tematyczny powiązany został z konkretną epoką literacką.

Jednocześnie spiralne ujęcie treści pozwala uczniom dostrzec uniwersalność omawianych na lekcjach języka polskiego motywów, a to z kolei prowadzi do zrozumienia ich relacji względem tradycji literackiej. Daje to uczniom wstęp do pogłębionej analizy utworów, a w rezultacie o wiele pełniejsze merytorycznie przygotowanie uczniów do zagadnień związanych z egzaminem gimnazjalnym. Służy temu także praktyczna szkoła pisania, ściśle powiązana z materiałem literackim. Dzięki temu podręczniki z tejże serii tak doskonale przygotowują do egzaminu gimnazjalnego. Jesteś nimi zainteresowany jako nauczyciel? Koniecznie pobierz takie materiały, jak książka nauczyciela czy sprawdziany.

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Swoimi słowami sprawdziany 1 2 3 – w paczce znajdują się wszystkie

Swoimi słowami sprawdziany Pobierz

3 comments

  1. ula napisał(a):

    konkretne pytania do obu grup, to ja lubię 🙂

  2. Martyna napisał(a):

    serio, ta strona ratuje mi zycie tymi sprawdzianami

  3. Orik napisał(a):

    Ta strona w sposob oczywisty przeklada sie takze na moj nastroj, nawet spie o wiele lepiej.

Dodaj komentarz