Menu

Meine Welttour 1 2 3 4 Sprawdziany Niemiecki

Meine Welttour 1 2 3 4 Sprawdziany Niemiecki
5 (100%) 3 votes

Meine Welttour 2 Sprawdziany

U nas znajdziesz testy Meine Welttour 4 sprawdziany załączyliśmy też odpowiedzi do nich. Załamujesz ręce pod choć chciałabyś sobie z tym wszystkim poradzić, nie jesteś w stanie temu podołać. Ponieważ jeszcze długa edukacyjna droga przed tobą? Można pobrać i mieć gotowe Meine Welttour 2 sprawdziany. Nadaje się on zarówno dla tych uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Którzy kontynuują naukę języka niemieckiego, jak i dla tych którzy naukę języka niemieckiego dopiero rozpoczynają. Celem podręczników jest nie tylko nauka słówek i gramatyki, lecz także zaprezentowanie i przedstawienie innych kultur i fascynujących osób.

Zawarte w podręcznikach materiały Meine Welttour 1 sprawdziany pdf oparte są na bazie autentycznych tekstów. Pochodzących z niemieckich periodyków młodzieżowych, a także na filmach Zweites Deutsches Fernsehen. Celem tego wszystkiego jest zachęcanie uczniów do nauki języka niemieckiego. Dla nauczycieli seria posiada wiele więcej niż książka nauczyciela. Seria podręczników Meine Welttour 3 sprawdziany stanowi czteropoziomowy, nowoczesny i innowacyjny kurs nauki języka niemieckiego, przeznaczony do szkół ponadgimnazjalnych.  To także dwie płyty DVD z filmami, broszura z lekcjami i scenariuszami lekcji. Test diagnostyczny dla klas pierwszych, a także poradnik metodyczny, plany wynikowe. PSO, scenariusze lekcji, zadania dodatkowe – czyli wszystko to, co potrzebne jest na sprawdziany czy test. Dzięki tym materiałom skonstruujesz doskonały merytorycznie sprawdzian. Całość pobierz tutaj.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Welttour sprawdziany Welttour sprawdzian chomikuj

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Meine Welttour sprawdziany 1 2 3 4 – w paczce znajdują się wszystkie

Pobierz z chomikuj

3 comments

  1. Pafcio napisał(a):

    Sprawdziany i klucze odpowiedzi z tej strony juz nieraz uratowaly mi skore xD

  2. Zdun napisał(a):

    Sprawdziany sa coraz trudniejsze, trzeba sobie jakoś radzić 😀

  3. adriano napisał(a):

    Dotarcie do wlasciwej strony ze sprawdzianami, bylo nie lada wyczynem.

Dodaj komentarz

Znajdz sprawdzian

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Polub nas na facebook’u

Facebook Pagelike Widget