Menu

Z Pitagorasem przez gimnazjum 1 2 3 Sprawdziany

Z Pitagorasem przez gimnazjum Sprawdziany

Testy Z Pitagorasem przez gimnazjum sprawdziany chomikuj pobierz razem z kluczami odpowiedzi. Nie wiesz, jak masz ten problem rozwiązać, bo próby uczenia się nic niestety nie dają? Wejdź i zobacz sprawdziany Z Pitagorasem przez gimnazjum testy PDF.

Z Pitagorasem przez gimnazjum sprawdziany to nowa odsłona klasycznej już serii podręczników do nauki matematyki, autorstwa Stanisława Durydliwki i Stefana Łęskiego. Jest to seria podręczników przeznaczona do szkół gimnazjalnych. Niniejszy podręcznik jest nowo opracowaną pozycją do nauki matematyki.

Autorzy podręczników, bazując na wielu latach własnych doświadczeń oraz na sugestiach i propozycjach nauczycieli matematyki z całego kraju, dokonali wielu bardzo istotnych zmian w treści podręczników. Zmiany te dotyczą nie tylko zmiany szaty graficznej, lecz przede wszystkim stanowczemu uaktualnieniu i dostosowaniu do dzisiejszych czasach uległy treści zadań, które zostały o wiele lepiej dostosowane do dzisiejszej, otaczających nastolatków rzeczywistości, dzięki czemu łatwiej jest się im do tych zadań odnieść. Zmianie uległy także wybrane treści o charakterze programowym. Jeżeli jesteś nauczycielem matematyki w gimnazjum zainteresowanym niniejszą serią, to koniecznie pobierz takie materiały dodatkowe, jak sprawdziany czy książka nauczyciela.

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Z Pitagorasem przez gimnazjum sprawdziany 1 2 3 – w paczce znajdują się wszystkie

4 comments

 1. elo@@@ napisał(a):

  Też z czystym sercem mogę polecić

 2. Guner napisał(a):

  wszystko ladnie pieknie

 3. mati napisał(a):

  Teraz nie mam juz problemow z ocenami

 4. lukasz napisał(a):

  Majac te materialy, mam tak naprawde wszystko to, czego potrzebuje. Teraz juz nie musze sie niczego bac ani wkuwac nie wiadomo ile, bo te sprawdziany sa takie same, jak w szkole. Naprawde wszystkim polecam.

Dodaj komentarz