Menu

Z Pitagorasem przez gimnazjum 1 2 3 Sprawdziany

Z Pitagorasem przez gimnazjum 1 2 3 Sprawdziany
4.5 (90%) 2 votes

Z Pitagorasem przez gimnazjum Sprawdziany

Testy Z Pitagorasem przez gimnazjum sprawdziany chomikuj pobierz razem z kluczami odpowiedzi. Nie wiesz, jak masz ten problem rozwiązać, bo próby uczenia się nic niestety nie dają? Wejdź i zobacz sprawdziany Z Pitagorasem przez gimnazjum testy PDF.

Z Pitagorasem przez gimnazjum sprawdziany to nowa odsłona klasycznej już serii podręczników do nauki matematyki, autorstwa Stanisława Durydliwki i Stefana Łęskiego. Jest to seria podręczników przeznaczona do szkół gimnazjalnych. Niniejszy podręcznik jest nowo opracowaną pozycją do nauki matematyki.

Autorzy podręczników, bazując na wielu latach własnych doświadczeń oraz na sugestiach i propozycjach nauczycieli matematyki z całego kraju, dokonali wielu bardzo istotnych zmian w treści podręczników. Zmiany te dotyczą nie tylko zmiany szaty graficznej, lecz przede wszystkim stanowczemu uaktualnieniu i dostosowaniu do dzisiejszych czasach uległy treści zadań, które zostały o wiele lepiej dostosowane do dzisiejszej, otaczających nastolatków rzeczywistości, dzięki czemu łatwiej jest się im do tych zadań odnieść. Zmianie uległy także wybrane treści o charakterze programowym. Jeżeli jesteś nauczycielem matematyki w gimnazjum zainteresowanym niniejszą serią, to koniecznie pobierz takie materiały dodatkowe, jak sprawdziany czy książka nauczyciela.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Z Pitagorasem przez gimnazjum sprawdziany Z Pitagorasem przez gimnazjum sprawdziany chomikuj

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Z Pitagorasem przez gimnazjum sprawdziany 1 2 3 – w paczce znajdują się wszystkiePobierz z chomikuj

4 comments

 1. elo@@@ napisał(a):

  Też z czystym sercem mogę polecić

 2. Guner napisał(a):

  wszystko ladnie pieknie

 3. mati napisał(a):

  Teraz nie mam juz problemow z ocenami

 4. lukasz napisał(a):

  Majac te materialy, mam tak naprawde wszystko to, czego potrzebuje. Teraz juz nie musze sie niczego bac ani wkuwac nie wiadomo ile, bo te sprawdziany sa takie same, jak w szkole. Naprawde wszystkim polecam.

Dodaj komentarz

Znajdz sprawdzian

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Polub nas na facebook’u

Facebook Pagelike Widget