kompass neu 4 sprawdziany

Kompass neu 1 2 3 5 Sprawdziany Testy

Testy Kompass neu sprawdziany chomikuj pobierz razem z kluczami odpowiedzi. Starasz się w szkole i starasz, a nic z tego nie masz? Wejdź i pobierz sprawdziany Kompass neu testy PDF oraz inne pomoce naukowe np książka nauczyciela.

Kompass neu sprawdziany stanowi zupełnie nową odsłonę czteroczęściowej serii podręczników do nauki języka niemieckiego dla gimnazjum – zarówno tych dopiero rozpoczynających naukę języka niemieckiego w szkole (tomy 1 – 3),  jak i tych, którzy tę naukę w gimnazjum już kontynuują (tomy 2 – 4). Dostosowany jest do prowadzenia nauki w trybie 1, 3 lub nawet trzech godzin nauki języka niemieckiego tygodniowo.

Cały kurs wieńczy się uzyskaniem znajomości języka niemieckiego na poziomie A2+ europejskiego systemu opisu kształcenia. Głównym założeniem „Kompass neu” jest przekazanie uczniom wiedzy i umiejętności komunikowania się w różnych sytuacjach życiowych, typowych dla pierwszych kontaktów z niemieckojęzycznymi osobami, a więc do nabycia umiejętności rozumienia oraz tworzenia prostych wypowiedzi i tekstów pisanych, uczestniczenia w konwersacji, opowiadania o swoim otoczeniu oraz o sobie. Drugim celem serii jest przedstawienie obyczajów i kultury krajów obcojęzycznych oraz rozwój kompetencji interkulturowych. Jeżeli jesteś nauczycielem zaintrygowanym serią, pobierz jej komponenty, na przykład książkę nauczyciela albo sprawdziany.

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Kompass neu sprawdziany 1 2 3 – w paczce znajdują się wszystkie

Kompass neu sprawdziany Pobierz

3 komentarze

  1. admin ulaniec Kwiecień 10, 2016
  2. admin MamToCos Kwiecień 19, 2016
  3. admin krismir Marzec 2, 2017

Leave a Reply