Menu

Wiedza o Społeczeństwie 1 2 3 Sprawdziany WOS

Wiedza o Społeczeństwie 1 2 3 Sprawdziany WOS
4.5 (90%) 2 votes

Wiedza o Społeczeństwie Sprawdziany

Testy Wiedza o Społeczeństwie sprawdziany chomikuj w archiwum również odpowiedzi. Pragniesz mieć lepsze oceny i więcej czasu dla siebie? Uważasz, że jedno wyklucza drugie? Zobacz na naszej stronie i ściągnij sprawdziany Wiedza o Społeczeństwie testy PDF.

Podręcznik Wiedza o Społeczeństwie sprawdziany wydawnictwa WSiP w najnowszym wydaniu wzbogacony został o najnowsze i najbardziej aktualne informacje polityczne oraz społeczne. Podręcznik przeznaczony został na aż sześćdziesiąt godzin nauki. Znaleźć w nim można polecenia, propozycje pracy projektowej oraz liczne ważne tematy do dyskusji o życiu społecznym i publicznym. Podręcznik posiada także wersję elektroniczną.

Zawiera on zarówno zagadnienia łatwiejsze – takie, jak grupy społeczne i życie społeczności szkolnej – jak i te trudniejsze, dotyczące na przykład sytuacji międzynarodowej i życia gospodarczego. Uczeń pracujący z podręcznikiem „Wiedza o społeczeństwie operon sprawdziany” to uczeń zaintrygowany i chętny do dalszej pracy. A to wszystko dzięki przystępnej narracji, ciekawej treści, licznym tablicom, infografikom oraz wykresom, a także żartobliwym rysunkom. Każdy dział posiada podsumowanie wiadomości posiadanych przez ucznia. Jeżeli jesteś nauczycielem wybierającym podręcznik do wiedzy o społeczeństwie, to zdecyduj się właśnie na niniejszy podręcznik, ponieważ jest to najlepszy wybór na rynku. Pobierz materiały dodatkowe, takie jak książka nauczyciela i sprawdziany.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Wiedza o Społeczeństwie sprawdziany Wiedza o Społeczeństwie sprawdziany chomikuj

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Wiedza o Społeczeństwie sprawdziany 1 2 3 – w paczce znajdują się wszystkiePobierz z chomikuj

4 comments

 1. hołek napisał(a):

  Potwierdzam, sprawdziany są identyczne 🙂

 2. Agent007 napisał(a):

  jak moge Ci sie Wam za to odwdzieczyc xD ?

 3. Sim napisał(a):

  Klucze odpowiedzi okazaly sie bardzo przydatne.

 4. Piromet napisał(a):

  jej zawartosc nie raz uratowala mi skore, kiedy nie mialem czasu czy checi dobrze i solidnie przygotowac sie na sprawdzian

Dodaj komentarz

Znajdz sprawdzian

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Polub nas na facebook’u

Facebook Pagelike Widget