FIGURY GEOMETRYCZNE SPRAWDZIAN KLASA 5

FIGURY GEOMETRYCZNE SPRAWDZIAN KLASA 5

20 października, 2018 1 przez admin

Jesteś nauczycielem matematyki i nie wiesz jaki wybrać podręcznik? Nie martw się, nie tylko Ty zmagasz się z tym problemem. Szukając figury geometryczne sprawdzian podręcznika, warto zapytać o radę innych nauczycieli albo poszukać opinii w internecie. Fora dyskusyjne mogą okazać się bardzo pomocne w tym wypadku. Każdy może tam umieszczać swoje recenzje, dzielić się wrażeniami, opiniami itd. Jeśli chodzi o matematykę, to polecanym przez internautów podręcznikiem jest Matematyka z kluczem — podręcznik przejrzysty, zgodny z podstawą programową, atrakcyjny wizualnie.

Reklama
Reklama

Świetnym dodatkiem dla szkół są różne materiały dodatkowe udostępniane nauczycielom przez internet, np. gotowy figury geometryczne sprawdzian, karty zadań dla uczniów, prezentacje i filmy. Matematyka z kluczem sprawdzian umieszcza na stronie internetowej przeznaczonej specjalnie dla nauczycieli.
Wybór materiałów edukacyjnych to trudne zadanie. Nie chodzi tylko o wartość merytoryczną, ale i szatę graficzną Ważne jest, żeby już sam wygląd podręcznika zachęcał uczniów do sięgania po niego.


Pobierz sprawdzian

Reklama
Reklama