extra testy

Extra 1 2 3 Sprawdziany Testy PDF

Testy Extra sprawdziany chomikuj pobierz razem z kluczami odpowiedzi. Twoje oceny tylko się pogarszają, choć ty robisz wszystko, co w twojej mocy, by poprawić swoją sytuację? Zapraszamy do pobierania sprawdziany Extra testy PDF oraz innych materiałów.

Extra sprawdziany to podręcznik dedykowany do nauczania języka francuskiego w gimnazjum, przeznaczona dla uczniów dopiero rozpoczynających naukę tego języka właśnie na etapie gimnazjum. Jest to starannie opracowana, trzystopniowa metoda. Na serię składają się podręcznik, zeszyt ćwiczeń, książka nauczyciela, kasety audio oraz wideo (kasety wideo na specjalne zamówienie).

Seria extra zakłada aktywne poznawanie języka, a jej celem jest umożliwienie uczniom zindywidualizowanego trybu nauczania. Jej zadaniem jest także proponowanie różnorodnych, zachęcających uczniów do komunikacji tematów, które gimnazjaliści uznają za ciekawe z tego względu, że są treściowo im bliskie i umieszczone w kontekście, w jakim żyją i funkcjonują współcześni uczniowie gimnazjów. Podręcznik Extra uczy komunikowania się, bazując na języku używanym przez autentycznych francuskich nastolatków. Uczy gramatyki, umieszczając ją w kontekście, zwracając uwagę na różnicę pomiędzy językiem mówionym, a językiem pisanym. Jeżeli jesteś jako nauczyciel zainteresowany tą serią, to pobierz dodatkowe materiały, takie jak na przykład sprawdziany.

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Extra sprawdziany 1 2 3 – w paczce znajdują się wszystkie

Extra sprawdziany Pobierz

2 komentarze

  1. admin kunegunda Kwiecień 10, 2016
  2. admin MAnda Kwiecień 10, 2016

Leave a Reply