amis et compagnie sprawdziany

Amis et compagnie 1 2 3 4 Sprawdziany

Testy Amis et compagnie sprawdziany chomikuj pobierz razem z kluczami odpowiedzi. Interesuje cię prospekt o wiele lepszych ocen? Zapraszamy do pobrania sprawdziany Amis et compagnie testy PDF oraz innych pomocy naukowych.

Amis et compagnie sprawdziany stanowi nowy i nowatorski kurs nauki języka francuskiego przeznaczony dla uczniów szkół gimnazjalnych. Jeżeli chodzi o zawartość merytoryczną i kształcenie językowe, to zawartość kursu rozpoczyna się na poziomie A1, zaś kończy poziomem B1 – zgodnie z europejskim systemem opisu kształcenia językowego.

Pierwszy zestaw podręczników umożliwia uczniom zarówno rozpoczęcie, jak i kontynuację nauki języka francuskiego. Uczniowie, którzy już wcześniej uczyli się języka francuskiego, mogą swoją naukę rozpocząć w gimnazjum opierając się o drugą część kursu. Pierwsza bowiem część dedykowana jest dla uczniów, którzy w gimnazjum dopiero rozpoczynają naukę języka francuskiego. Szczególny nacisk w tej serii położono na naukę komunikacji, a więc mówienia i pisania. Zadbano również o skuteczne motywowanie do nauki, poprzez rozbudzanie zainteresowań uczniów, co uczynili za pomocą umieszczenia licznych ćwiczeń, które wymagają interakcji, rubryk podpowiadających, jak uczyć się języka i tym podobnych narzędzi. Podręcznik oraz dodatkowe materiały takie, jak sprawdziany czy książka nauczyciela pobierz z naszej strony.

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Amis et compagnie sprawdziany 1,2,3 – w paczce znajdują się wszystkie

Amis et compagnie sprawdziany Pobierz

2 komentarze

  1. admin ary666 Kwiecień 10, 2016
  2. admin ryszarda Luty 28, 2019

Leave a Reply