Menu

Wot i my Sprawdziany + Klucze odpowiedzi

Wot i my Sprawdziany + Klucze odpowiedzi

Wot i my test

Jeżeli uczyłeś się w szkole średniej języka rosyjskiego, to na pewno znana jest ci ukazująca się od wielu lat seria podręczników i zeszytów, zatytułowana „Wot i my”. Seria ta wydawana jest przez Wydawnictwo Szkolne PWN i dotyczy ona szkół ponadgimnazjalnych. Nowe wydanie cechuje się wieloma poważnymi zmianami. Autorkom przede wszystkim zależało na dostosowaniu treści merytorycznych podręczników do wymogów aktualnych czasów.
Wydanie z roku 2015 zawiera nowoczesne słownictwo, autentyczne dialogi i oferuje uczniom ogrom wiedzy na temat życia współczesnych Rosjan. Celem podręczników z płytą CD i zeszytów ćwiczeń jest systematyczne rozwijanie całego zestawu sprawności językowych: słuchania, czytania, mówienia, pisania, a także interkulturową. Podręcznik składa się z pięciu rozdziałów, przy czym pierwsza część zawiera także dodatkowo „rozdział 0”, którego celem jest wprowadzenie rosyjskiego alfabetu. Jeżeli musisz przygotować się na sprawdzian z języka rosyjskiego, to jest to idealny podręcznik dla ciebie. Sprawdziany ani żaden test nie będą ci straszne. Książka nauczyciela oraz podręcznik są do pobrania na naszej witrynie. Pobierz i ciesz się doskonałym zestawem do nauki języka rosyjskiego.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Wot i my sprawdziany Wot i my sprawdzian chomikuj

W paczce znajdują się sprawdziany z książek: Wot i my 1, Wot i my 2, Wot i my 3

 

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Wot i my 1,2,3 – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10

10 comments

 1. Ziomeczek napisał(a):

  MAX ze sprawdzianu, jestem ogromnie wdzieczny

 2. Pafcio napisał(a):

  Sprawdziany i klucze odpowiedzi z tej strony juz nieraz uratowaly mi skore xD

 3. krismir napisał(a):

  To naprawde bardzo fajna strona i polecam ja wszystkim, ktorzy potrzebuja pomocy ze sprawdzianami. Sprawdzcie koniecznie, co ma do zaoferowania ;p

 4. adriano napisał(a):

  Dotarcie do wlasciwej strony ze sprawdzianami, nie powiem, ze nie, bylo nie lada wyczynem. Dotarcie do pierwszej lepszej jest rzecz jasna o wiele bardziej proste, ale o wiele mniej w praktyce owocne. Ciesze sie, ze wreszcie trafilem jednakze na te zacna strone internetowa.

 5. bartek napisał(a):

  Sprawdziany sa faktycznie takie, jak w szkole.

 6. Fuldrew napisał(a):

  Testy rzeczywiscie sa takie same, a klucze odpowiedzi okazaly sie bardzo przydatne xp

 7. zioomek napisał(a):

  Poszukujesz dobrych stron ze sprawdzianami, ale nie jestes w stanie stwierdzic, ktora z nich jest naprawde autentyczna i nie jest sciema? Ja tez dlugo szukalam. Wyprobuj wlasnie te strone 🙂

 8. Nikolas napisał(a):

  Ja gwarantuje swoimi ocenami, ze owszem, sa i ze ta jest bardzo dobra, poniewaz sam z niej pobieralem testy, sprawdziany i klucze odpowiedzi. Naprawde bardzo serdecznie polecam te strone.

 9. mati napisał(a):

  Uczysz sie i uczysz godzinami, a absolutnie nic z tego nie masz? Po co sie uczyc, wejdz na ta strone xd

 10. Poperek napisał(a):

  Sprawdziany, testy i klucze odpowiedzi, ktore mozesz z niej pobrac, pozwola ci lepiej i szybciej przygotowac sie do autentycznych sprawdzianow, co poprawi w znacznym stopniu twoje oceny.

Dodaj komentarz