Menu

Matematyka z plusem Sprawdziany + Klucze odpowiedzi

Matematyka z plusem Sprawdziany + Klucze odpowiedzi

Matematyka z plusem test

Z dobrodziejstw serii „Matematyka z plusem” korzysta ponad połowa polskich nauczycieli. Uważają oni bowiem całkiem słusznie, że jest to seria, która zapewnia optymalny rozwój wiedzy i umiejętności. „Matematyka z plusem” pozwala nauczycielom uczyć matematyki na światowym poziomie. Seria stawia przede wszystkim na rozwijanie myślenia matematycznego, na rozumne myślenie, a nie na ślepe stosowanie algorytmów.

Wartości te seria propaguje od lat, a uwypuklone one zostały poprzez podstawę programową i wymagania egzaminacyjne. Najnowsze wydania podręczników uzupełniliśmy o nowe rodzaje zadań. Dzięki temu w podręcznikach znajdują się wszystkie typy zadań reprezentowane na arkuszach egzaminacyjnych, czyli zadania jednokrotnego wyboru, dwukrotnego wyboru, zadania typu prawda/fałsz i zadania otwarte. Seria podręczników odpowiada także na wszystkie potrzeby podstawy programowej, związanej z aktualnym nauczaniem w szkołach gimnazjalnych. Stanowią one doskonałe źródło do przygotowania się na sprawdzian czy na test. Jeżeli więc czekają cię sprawdziany i nie czujesz się pewien swoich podręczników, pobierz nas. A jeżeli jesteś nauczycielem, czeka na ciebie książka nauczyciela.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Matematyka z plusem sprawdziany Matematyka z plusem sprawdziany chomikuj

W paczce znajdują się sprawdziany z książek: Matematyka z plusem 1, Matematyka z plusem 2, Matematyka z plusem 3

 

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Matematyka z plusem sprawdziany 1,2,3 – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10

Matematyka z plusem sprawdziany pobierz

17 comments

 1. Anita pisze:

  W tamtym roku też korzystałam z tej strony ^^

 2. David12 pisze:

  Gdy trafilem na te wlasnie strone, moj szkolny los bardzo pozytywnie sie odmienil xd

 3. kamil pisze:

  To w znaczny sposob poprawilo moje oceny z wielu przedmiotow, dzieki czemu moge byc o wiele spokojniejszym czlowiekiem. Na lepsze zmienila sie takze moja srednia :)

 4. bartek pisze:

  Sprawdziany sa faktycznie takie, jak w szkole.

 5. kriss pisze:

  dziekuje za testy i dodaje strone do ulubionych :)

 6. BakusZiom pisze:

  Moze zdam w tym roku z tymi plikami xd

 7. OK pisze:

  Sprawdziany, testy i klucze odpowiedzi, ktore mozesz z niej pobrac, pozwola ci lepiej i szybciej przygotowac sie do autentycznych sprawdzianow, co poprawi w znacznym stopniu twoje oceny.

 8. Sim pisze:

  Zaluje, ze na te strone trafilam dopiero tak pozno, przydalaby mi sie ona bowiem przez wiekszosc mojej edukacyjnej drogi, a nie dopiero teraz, gdy w sumie juz jest blizej jej konca niz dalej, ale i tak zdecydowanie lepsze jest to niz nic, hehe

 9. Guner pisze:

  Sprawdziany i klucze odpowiedzi z tej strony juz nieraz uratowaly mi skore xD

 10. zioomek pisze:

  Poszukujesz dobrych stron ze sprawdzianami, ale nie jestes w stanie stwierdzic, ktora z nich jest naprawde autentyczna i nie jest sciema? Ja tez dlugo szukalam. Wyprobuj wlasnie te strone :)

 11. Czarek pisze:

  W koncu zaczelo mi to przeszkadzac. Jak mozna sie domyslic, jeszcze bardziej przeszkadzalo to moim rodzicom, ktorych bardzo interesowalo to, jak radzilam sobie w szkole, a jeszcze bardziej rzecz jasna interesowalo ich to, ze sobie nie radzilam.

 12. Derek pisze:

  Znalezienie wlasciwej strony ze sprawdzianami zajelo mi naprawde kawal czasu, ale bylo warto sie przemeczyc, zeby wreszcie trafic na te wlasnie strone.

 13. BakusZiom pisze:

  Mimo moich wysilkow, moje oceny byly naprawde fatalne. Bylam naprawde bliska zalamania.

 14. Mosci pisze:

  Przy ich pomocy jestem zawsze o dwa kroki przed nauczycielami, a oni nawet nie zdaja sobie z tego sprawy.

 15. Dareczek pisze:

  Teraz moge bez wiekszego wysilku cieszyc sie dobrymi i solidnymi ocenami z najciezszych dla mnie przedmiotow. Naprawde polecam.

 16. BOSS pisze:

  Moj wysilek nie idzie na marne i mam o wiele lepsze oceny niz kiedys.

 17. Yeti pisze:

  Odkad korzystam z tej strony, wiele zmienilo sie w moim dzienniku na lepsze.

Dodaj komentarz