Menu

Bugs World Sprawdziany

Bugs World Sprawdziany + Klucze odpowiedzi

Bugs World test

Jeżeli chodzi o nauczanie klas 1 -3 szkół podstawowych, to jest jedna seria podręczników, która zdecydowanie nie ma sobie równych. To seria podręczników szkolnych, które za ich przystępność we wdrażaniu nowej wiedzy i utrwalaniu jej, są kochane zarówno przez nauczycieli, jak i przez samych młodych uczniów.

Chodzi rzecz jasna o serię „Bugs World”, która jest najbardziej przyjazną uczniom i nauczycielom serią podręczników i zeszytów ćwiczeń do nauki języka angielskiego dostępną na polskim rynku. Z tego też właśnie powodu jest to także seria najczęściej goszcząca w polskich szkołach i zbiera ona od nauczycieli same pozytywne noty. Rozsądnie rozłożony materiał, który stopniowo wprowadzany jest przez podręczniki „Bugs World” dopasowany jest zarówno do nauczania klas, w których dzieci dobrze już piszą, jak i do tych klas, które dopiero szkolą swoje umiejętności czytania i pisania. To najskuteczniejsza metoda nauki języka angielskiego. Jeżeli jesteś zainteresowany tymi podręcznikami i ich możliwościami, to pobierz ją z sieci. Seria zawiera także sprawdziany oraz zawarta jest w niej książka nauczyciela.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Bugs World sprawdziany Bugs World sprawdziany chomikuj

W paczce znajdują się sprawdziany z książek: Bugs World 1, Bugs World 2, Bugs World 3

 

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Bugs World sprawdziany 1,2,3 – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10

14 comments

 1. WOjtaso pisze:

  Kiedys nie sadzilem, ze znalezienie strony z autentycznymi sprawdzianami byloby mozliwe. Coz, zapewne kiedys takich rzeczy nie bylo, a i teraz chyba nie kazdy zdaje sobie sprawe z tego, ze takie strony istnieja 😀

 2. pawelek pisze:

  Poszukiwalam dobrej strony, na ktorej moglabym znalezc takie same sprawdziany, jakie sa w szkolach, wraz z kluczami odpowiedzi. Natknelam sie na wiele podpuch na swojej drodze, ale wreszcie znalazlam te strone, a na niej liczne testy :)

 3. Opener pisze:

  raz i nie dwa uratowaly mi one skore, juz nie wspominajac o tym, jak bardzo polepszyly sie ogolnie moje oceny z najwazniejszych i najtrudniejszych dla mnie przedmiotow :)

 4. MiroMiroslaw pisze:

  Testy sie zgadzaja 5/5

 5. Majhau pisze:

  no i koniec marnowania czasu na nauke

 6. Martyna pisze:

  Tutaj znalazlem naprawde solidne i warte uwagi sprawdziany, a przede wszystkim, klucze odpowiedzi. Przy ich pomocy jestem zawsze o dwa kroki przed nauczycielami, a oni nawet nie zdaja sobie z tego sprawy 😛

 7. MaryJane pisze:

  Z reguly nie posiadam raczej zaufania do tego typu witryn i nie jestem do nich zbytnio przekonana. Sytuacja jednakze zmusila mnie do tego, by chociazby sprobowac zaznajomic sie z roznymi sprawdzianami i testami i nie zaluje :)

 8. zioomek pisze:

  Poszukujesz dobrych stron ze sprawdzianami, ale nie jestes w stanie stwierdzic, ktora z nich jest naprawde autentyczna i nie jest sciema? Ja tez dlugo szukalam. Wyprobuj wlasnie te strone :)

 9. mephisto pisze:

  Nie wiedzialem, na co postawic, dopoki nie znalazlem tej wlasnie strony. To stad pobralem wszystkie potrzebne mi sprawdziany pdf, testy i klucze odpowiedzi do sprawdzianow.

 10. GokuSSJ4 pisze:

  Te sprawdziany i klucze odpowiedzi, ktore znalazlam, sa na szczescie naprawde takie same, jak w szkole.

 11. murzyn pisze:

  Dotarcie do wlasciwej strony ze sprawdzianami, nie powiem, ze nie, bylo nie lada wyczynem.

 12. Yeti pisze:

  Odkad korzystam z tej strony, wiele zmienilo sie w moim dzienniku na lepsze.

 13. Krzysio pisze:

  W domu mialam ciagle klotnie z tego tytulu i mialam juz tego naprawde dosyc. Chcialam to zmienic, ale nie wiedzialam jak. Zaczelam sie nawet wiecej uczyc, ale to praktycznie nic nie dalo, a w kazdym razie dzialalo zbyt wolno.

 14. Karolstanisz pisze:

  Z wielu ciezkich przedmiotow nigdy nie szlo mi za dobrze. Zawsze mialem jakies problemy z nauka, a z czasem one tylko sie poglebialy, mimo moich wysilkow czynionych w kierunku poprawy sytuacji.

Dodaj komentarz