Menu

Tajemnice Przyrody Klasa 4,5,6 Sprawdziany

Tajemnice Przyrody Klasa 4,5,6 Sprawdziany odpowiedzi

Seria Tajemnice Przyrody Klasa sprawdziany cieszy się uznaniem od wielu lat. Jest najchętniej wybieraną przez nauczycieli serią do nauki przyrody. Na serię składają się podręcznik, zeszyt ćwiczeń, książka nauczyciela, kasety audio oraz wideo (kasety wideo na specjalne zamówienie).

W archiwum jest Tajemnice przyrody sprawdzian z działu poznajemy zjawiska fizyczne który podobno sprawia wiele trudności dla uczniów w szkole. Interesują cię strony, z których możesz pobrać sprawdziany? Nie masz jednakże pojęcia, które z tych stron są dobre i posiadają autentyczne sprawdziany i testy, a które z nich są zwykłą ściemą? Chcesz zrobić coś ku poprawie swojej średniej arytmetycznej, lecz nie chcesz jednocześnie się nad tym za dużo napracować? Rodzice gonią cię o oceny, ale ty nie masz czasu ślęczeć nad książkami? Zastanawiasz się nad tym, jak to zrobić, lecz nic nie przychodzi ci do głowy? Tajemnice przyrody 6 sprawdzian ziemia częścią wszechświata również na spokojnie przeglądając wszystkie pliki powinniście znaleźć, bo tam jest. Nie ważne, w której klasie jesteś nie ma znaczenia, mamy wszystkie!

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Tajemnice Przyrody Klasa 4,5,6 sprawdziany Extra sprawdziany chomikuj

W paczce znajdują się:

Tajemnice Przyrody klasa 4 sprawdziany
Tajemnice Przyrody klasa 5 sprawdziany
Tajemnice Przyrody klasa 6 sprawdziany

 

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Tajemnice Przyrody klasa 4,5,6 sprawdziany – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10
Pobierz ten sprawdzian z Chomikuj

3 comments

  1. Joobs napisał(a):

    Sprawdziany w szkolach byly dla mnie bardzo trudne i nie dawalem sobie z nimi rady sama, a moje oceny stopniowo pogarszaly sie, dobrze ze tu trafilem.

  2. janek napisał(a):

    Sciagne z niej sprawdziany i porownam je z tymi, z ktorymi spotykam sie w szkole.

  3. kemsi napisał(a):

    klucze odpowiedzi i testy identyczne z tymi, z ktorymi ma sie do czynienia w szkolach.

Dodaj komentarz