Menu

Raz dwa trzy teraz my 1,2,3 Sprawdziany

Testy Raz dwa trzy teraz my Sprawdziany

Raz dwa trzy teraz my klasa 1 sprawdziany chomikuj – popularna seria podręczników i zeszytów ćwiczeń do zintegrowanego nauczania w szkole podstawowej na poziomie wczesnoszkolnym wydawnictwa „Nowa Era” doczekała się zupełnie nowej odsłony. Wszystko to po to, aby wprowadzić nauczanie wczesnoszkolne na jeszcze wyższy, a jednocześnie o wiele bardziej zindywidualizowany poziom.

Stara seria podręczników „Raz dwa trzy teraz my klasa 3 sprawdziany” była bardzo dobra, lecz teraz jest o wiele lepsza. Jest bardziej dostosowana do potrzeb i możliwości młodych uczniów i jednocześnie czyni nauczanie jeszcze bardziej zindywidualizowanym procesem, co daje każdemu dziecku o wiele większe szanse na zdrowy i intensywny rozwój intelektualny i kognitywny. Zakup podręczników i zeszytów ćwiczeń z nowej serii „Raz, dwa, trzy – teraz my” to doskonała inwestycja w dziecko. Taka, która się zwróci. Jeżeli pragniesz bliżej zapoznać się z ową serią, bo jesteś rodzicem, albo nauczycielem dopiero zastanawiającym się nad wyborem programu nauczania dla swoich klas, to pobierz podręczniki i zapoznaj się z ich treścią. W zestawie znajdują się sprawdziany i książka nauczyciela.a.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Raz, dwa, trzy teraz my sprawdziany Raz, dwa, trzy teraz my sprawdziany chomikuj

 

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Raz, dwa, trzy teraz my sprawdziany 1 2 3 – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10
[sociallocker]Pobierz z chomikuj[/sociallocker]

9 comments

 1. BOSS napisał(a):

  Poszukiwalam dobrej strony, na ktorej moglabym znalezc takie same sprawdziany, jakie sa w szkolach, wraz z kluczami odpowiedzi. Natknelam sie na wiele podpuch na swojej drodze, ale wreszcie znalazlam te strone, a na niej liczne testy 🙂

 2. MamToCos napisał(a):

  Teraz nie mam juz problemow z ocenami i zawsze jestem przygotowany na kazdy mozliwy test, poniewaz sprawdziany do pobrania z tej strony sa naprawde takie same, jak w szkolach!

 3. Majhau napisał(a):

  I moi rodzice sa zadowoleni, i ja, bo zwiekszylo sie moje kieszonkowe.

 4. janek napisał(a):

  Wiem bowiem dzieki tym materialom, czego spodziewac sie na nadchodzacych sprawdzianach i znam takze odpowiedzi na pytania. Naprawde serdecznie polecam te strone!

 5. murzyn napisał(a):

  Potrzebujesz sposobu na to, by poprawic swoje oceny? Bo ja taki sposob znalazlem, a wszystko to dzieki tej stronie internetowej, z ktorej sciagnalem sprawdziany, testy i klucze odpowiedzi.

 6. Papa napisał(a):

  sprawdziany sa takie same, jak w szkole. Moje oceny sa teraz o wiele lepsze, naprawde polecam te strone wszystkim zainteresowanym ^^

 7. EsQulap napisał(a):

  Mam ich sprawdziany, mam moc i lepsze oceny z wszystkich przedmiotow, z jakich moge z tej strony sciagnac sprawdziany oraz testy!

 8. Majhau napisał(a):

  Ta strona w naprawde zauwazalny sposob zmienila moje zycie na lepsze znacznie poprawily sie moje oceny, poniewaz dzieki sprawdzianom i kluczom odpowiedzi z tej strony, moge zawczasu o wiele lepiej przygotowac sie do czekajacych mnie w przyszlosci sprawdzianow.

 9. MiroMiroslaw napisał(a):

  Przegrzebac wiec trzeba albo cala siec i liczyc na cud, albo znalezc cos z polecenia. Ja mialem te szczescie, ze te wlasnie strone polecila mi kolezanka, ktora sama ja sprawdzila ^^

Dodaj komentarz