Menu

Język Polski 1,2,3 Sprawdziany Testy

Testy Język Polski Sprawdziany odpowiedzi

Seria podręczników do nauki języka polskiego w gimnazjum, zatytułowana Polski sprawdziany jest doskonałym przygotowaniem do egzaminu gimnazjalnego. Jego treść jest w stu procentach zgodna z nową, aktualnie obowiązującą podstawą programową. Podręcznik ten z niezwykłą skutecznością i praktycznością łączy treści literacko-kulturowe oraz językowe. Jest on treściowo bliski rzeczywistości, w jakiej żyją i funkcjonują uczniowie gimnazjów.

Treściowo jest on dostosowany do wymogów nowoczesnych czasów. Podręcznik zawiera problemowy układ treści, który wzmocniony został spiralną chronologią, co umożliwia uczniom poznawanie literatury w przystępny dla nich sposób, który jest jednocześnie sposobem usystematyzowanym. Dodatkową zaletą podręcznika jest doskonale przemyślany dobór tekstów kultury, w tym najnowszych tekstów chętnie czytanych przez młodzież, przez co podręcznik skutecznie zachęca do rozwoju czytelniczych pasji. Jeżeli jesteś nim zainteresowany jako nauczyciel, to koniecznie pobierz takie materiały, jak sprawdziany czy książka nauczyciela.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Język Polski sprawdziany Polski sprawdziany chomikuj

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Język Polski sprawdziany 1,2,3 – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10
[sociallocker]Pobierz z chomikuj[/sociallocker]

15 comments

 1. inny napisał(a):

  i kolejna 5’teczka ze sprawdzianu !

 2. monkeyy napisał(a):

  Sprawdziany w szkolach byly dla mnie bardzo trudne i nie dawalam sobie z nimi rady sama, a moje oceny stopniowo pogarszaly sie. Kiedy trafilam na te strone, zostalam po prostu uratowana xd

 3. nozownik napisał(a):

  Znalezienie wlasciwej strony ze sprawdzianami zajelo mi naprawde kawal czasu, ale bylo warto sie przemeczyc, zeby wreszcie trafic na te wlasnie strone.

 4. Sztosik napisał(a):

  Zaden sprawdzian mi teraz nie straszny!

 5. Devilek14 napisał(a):

  koniec problemow z nauka xd

 6. Browarek11 napisał(a):

  Rzeczywiscie moge powiedziec, ze sa one takie same, jak te w szkolach ;p

 7. asiula napisał(a):

  Serdecznie te strone polecam wszystkim tym, ktorzy potrzebuja sprawdzianow.

 8. Wilbur napisał(a):

  Odkrycie odpowiedniej strony posiadajacej sprawdziany do pobrania bylo nie lada trudnym zadaniem, jako ze w wielu takich miejscach mozna sie po prostu naciagnac na falszywki, a przeciez nie o to w tym wszystkim chodzi, tylko o to, zeby sprawdziany do pobrania byly takie same, jak w szkolach.

 9. Kotek napisał(a):

  Poszukujesz idealnej serii podrecznikow do nauki gimnazjum albo pragniesz znalezc oryginalne rozwiazania? No to trafiles na dobra strone 🙂

 10. Wilbur napisał(a):

  Zazwyczaj nie ufam takim stronom ani zamieszczanych na nim komentarzom, ale ta jest naprawde wiarygodna.

 11. Walek napisał(a):

  Bardzo mnie to ucieszylo i nauczylem sie to wykorzystywac na swoja korzysc. Polecam wszystkim.

 12. WOjtaso napisał(a):

  Dlugo szukalem wlasciwej strony majacej w swoim zbiorze liczne sprawdziany i mysle, ze wreszcie znalazlam dokladnie to, czego szukalem.

 13. nerwik napisał(a):

  Naprawde serdecznie polecam te strone. Zaluje, ze na te strone trafilam dopiero tak pozno, przydalaby mi sie ona bowiem przez wiekszosc mojej edukacyjnej drogi, a nie dopiero teraz, gdy w sumie juz jest blizej jej konca niz dalej, ale i tak zdecydowanie lepsze jest to niz nic.

 14. adriano napisał(a):

  Z reguly nie posiadam raczej zaufania do tego typu witryn i nie jestem do nich zbytnio przekonana, ale z tej poralem sprawdziany i sa ok.

 15. BakusZiom napisał(a):

  Po prostu nie wchodzila mi zadna wiedza i to mimo tego, ze bardzo sie staralam. A przyznac mi trzeba, ze duzo czasu spedzalam na nauce zeby w ogole jakos utrzymac sie na powierzchni.

Dodaj komentarz