Menu

Jest tyle do powiedzenia 1,2,3 Sprawdziany

Jest tyle do powiedzenia Sprawdziany odpowiedzi

Jest tyle do powiedzenia sprawdziany to seria podręczników przeznaczonych do nauki języka polskiego w gimnazjum, w pełni zgodna z nową, aktualnie obowiązującą podstawą programową. Zgodnie z założeniami autorek podręcznika, czytaniu, pracy z tekstem i kształceniu kulturowemu towarzyszy ściśle z nimi skorelowana nauka o języku jako o narzędziu do komunikowania się i sposobie postrzegania świata.

W sposób planowy i konsekwentny podręczniki niniejsze pokazują,  jak efektywnie i właściwie komunikować się z innymi ludźmi, podpowiada, jak radzić sobie w różnorakich sytuacjach komunikacyjnych i jak pracować nad tworzeniem coraz to lepszych form pisemnych, a także przekazuje solidne informacje na temat tego, jak przemawiać do słuchaczy. Podręczniki pod względem treściowym ściśle są dostosowane do realiów, jakie otaczają współczesnych nastolatków. Treści zawarte w podręczniku są dla nich bliskie i jednocześnie interesujące. Podręczniki doskonale przygotowują uczniów do egzaminu gimnazjalnego. Wzbudziły one twoje zainteresowanie jako nauczyciela? Koniecznie pobierz takie materiały jak książka nauczyciela czy sprawdziany.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Jest tyle do powiedzenia sprawdziany Jest tyle do powiedzenia sprawdziany chomikuj

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Jest tyle do powiedzenia sprawdziany 1,2,3 – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10
[sociallocker]Pobierz z chomikuj[/sociallocker]

10 comments

 1. aniAA napisał(a):

  Testy się zgadzają

 2. ZuZu napisał(a):

  Mi te strone polecila znajoma ze szkoly, ktora reczyla za te sprawdziany. Sprawdzilem i musialem przyznac jej racje ^^

 3. krismir napisał(a):

  I moi rodzice sa zadowoleni, i ja, bo zwiekszylo sie moje kieszonkowe.

 4. lukasz napisał(a):

  Poszukiwania strony ze sprawdzianami zajelo mi bardzo dlugi czas. Nie jest to robota latwa, latwo to za to mozna sie naciac na jakies sciemy, ktore tylko udaja solidne, rzetelne i godne zaufania strony ze sprawdzianami, ale jednak jeszcze takie istnieja :)))

 5. BOSS napisał(a):

  Rzeczywiscie moge powiedziec, ze sa one takie same, jak te w szkolach ;p

 6. Averon napisał(a):

  Sprawdziany z tej wlasnie strony rzeczywiscie sa takie, jak w szkolach, dzieki czemu mozna o wiele lepiej i o wiele skuteczniej przygotowac sie na wszelkiego rodzaju testy i mam szanse zdobyc znacznie lepsza ocene!

 7. kamil napisał(a):

  To w znaczny sposob poprawilo moje oceny z wielu przedmiotow, dzieki czemu moge byc o wiele spokojniejszym czlowiekiem. Na lepsze zmienila sie takze moja srednia 🙂

 8. Wiedel napisał(a):

  Ja znalazlem na niej autentyczne i przydatne sprawdziany, testy oraz klucze odpowiedzi.

 9. Wilbur napisał(a):

  Odkrycie odpowiedniej strony posiadajacej sprawdziany do pobrania bylo nie lada trudnym zadaniem, jako ze w wielu takich miejscach mozna sie po prostu naciagnac na falszywki, a przeciez nie o to w tym wszystkim chodzi, tylko o to, zeby sprawdziany do pobrania byly takie same, jak w szkolach.

 10. Dzieki napisał(a):

  Szukalem takiej strony jak ta bardzo, bardzo dlugo i ciesze sie, ze wreszcie znalazlem to, czego szukalem. Jest tak, jak mowili mi kumple rzeczywiscie sprawdziany i testy sa takie same, jak w szkole!

Dodaj komentarz