Menu

Welttour 1,2,3,4 Sprawdziany Testy

Testy Welttour Sprawdziany odpowiedzi

Seria podręczników Welttour 3 sprawdziany stanowi czteropoziomowy, nowoczesny i innowacyjny kurs nauki języka niemieckiego, przeznaczony do szkół ponadgimnazjalnych. Nadaje się on zarówno dla tych uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy kontynuują naukę języka niemieckiego, jak i dla tych którzy naukę języka niemieckiego dopiero rozpoczynają. Celem podręczników jest nie tylko nauka słówek i gramatyki, lecz także zaprezentowanie i przedstawienie innych kultur i fascynujących osób.
Zawarte w podręcznikach materiały welttour 1 testy pdf oparte są na bazie autentycznych tekstów pochodzących z niemieckich periodyków młodzieżowych, a także na filmach Zweites Deutsches Fernsehen. Celem tego wszystkiego jest zachęcanie uczniów do nauki języka niemieckiego. Dla nauczycieli seria posiada wiele więcej niż książka nauczyciela. To także dwie płyty DVD z filmami, broszura z lekcjami i scenariuszami lekcji, test diagnostyczny dla klas pierwszych, a także poradnik metodyczny, plany wynikowe, PSO, scenariusze lekcji, zadania dodatkowe – czyli wszystko to, co potrzebne jest na sprawdziany czy test. Dzięki tym materiałom skonstruujesz doskonały merytorycznie sprawdzian. Całość pobierz tutaj.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Welttour sprawdziany Welttour sprawdzian chomikuj

 

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Welttour sprawdziany 1,2,3,4 – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10
[sociallocker]Pobierz z chomikuj[/sociallocker]

8 comments

 1. Walek napisał(a):

  Ta strona w naprawde zauwazalny sposob zmienila moje zycie na lepsze znacznie poprawily sie moje oceny, poniewaz dzieki sprawdzianom i kluczom odpowiedzi z tej strony, moge zawczasu o wiele lepiej przygotowac sie do czekajacych mnie w przyszlosci sprawdzianow.

 2. BakusZiom napisał(a):

  Klucze odpowiedzi pozwalaja lepiej przygotowac sie do testow, a to przeklada sie na lepsze oceny i wiekszy spokoj …

 3. Pafcio napisał(a):

  Sprawdziany i klucze odpowiedzi z tej strony juz nieraz uratowaly mi skore xD

 4. mareczek napisał(a):

  Uwazasz, ze to wszystko jest nie fair, bo inni ucza sie piec czy pietnascie minut i maja od razu sprawdzian z glowy? A ty musisz harowac i harowac, zeby dostac nedzna troje? Oczekujesz pomocy od losu? Musisz niestety sam sobie pomoc, tak, jak ja sobie pomoglem, odkrywajac te wlasnie strone internetowa.

 5. Zdun napisał(a):

  Szkola sprawia ci problemy, z ktorymi uwazasz, ze nie jestes w stanie sie uporac? Sprawdziany sa coraz trudniejsze, a ty masz coraz mniej cierpliwosci do nauki? Zapoznaj sie z ta strona 😀

 6. NoNiezle napisał(a):

  Mnie ona dala to, czego potrzebowalam, czyli klucze odpowiedzi, sprawdziany i testy takie same, jak w szkole.

 7. Sim napisał(a):

  Zaluje, ze na te strone trafilam dopiero tak pozno, przydalaby mi sie ona bowiem przez wiekszosc mojej edukacyjnej drogi, a nie dopiero teraz, gdy w sumie juz jest blizej jej konca niz dalej, ale i tak zdecydowanie lepsze jest to niz nic, hehe

 8. adriano napisał(a):

  Dotarcie do wlasciwej strony ze sprawdzianami, nie powiem, ze nie, bylo nie lada wyczynem. Dotarcie do pierwszej lepszej jest rzecz jasna o wiele bardziej proste, ale o wiele mniej w praktyce owocne. Ciesze sie, ze wreszcie trafilem jednakze na te zacna strone internetowa.

Dodaj komentarz