Menu

Meine Deutschtour 1,2,3,7 Sprawdziany PDF

Testy Meine Deutschtour Sprawdziany

Meine Deutschtour sprawdziany to nowatorska seria podręczników do nauczania języka niemieckiego w szkołach gimnazjalnych. Jest to kurs dostosowany do wymogów wieloletniości – przeznaczony jest do nauczania języka niemieckiego w klasach od 1 do 3. Stworzony on został dla nauczycieli i uczniów cechujących się pasją poznawania świata.

Dostosowano ją specjalnie do pracy z uczniami rozpoczynającymi naukę języka niemieckiego dopiero w gimnazjum. Dostosowany jest pod względem rozkładu materiału do od jednej do dwóch godzin nauki języka niemieckiego tygodniowo. Jego głównym zadaniem jest zainteresowanie uczniów nauką języka niemieckiego oraz rozwijanie umiejętności komunikacyjnych, takich, jak mówienie, słuchanie, czytanie ze zrozumieniem i kreatywne pisanie. Seria skoncentrowana została właśnie przede wszystkim na zadaniach komunikacyjnych, dzięki czemu skutecznie uczy młodzież języka niemieckiego. Jeżeli chcesz wprowadzić tę serię do swoich klas, koniecznie pobierz takie materiały, jak książka nauczyciela oraz sprawdziany.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Meine Deutschtour sprawdziany meine deutschtour 1 sprawdziany

Sprawdziany Meine Deutschtour testy

Podręcznik „Meine deutschtour 3 ćwiczenia” posiada odpowiedni materiał dopasowany do nowej podstawy programowej, który podzielony został na 2 lata. Korzystanie z podręcznika, pozwala uczniom opanować język niemiecki na poziomie A1. Duży nacisk kładzie się na komunikację, czyli umiejętność konstruowania dialogów, a przez to dogadywania się z innymi. Książka meine deutschtour 3 sprawdziany zawiera teksty zawierające opisy postaci oraz różnego rodzaju ciekawostki niemieckojęzycznych regionów. Dość duże wsparcie dla nauczania stanowią nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak na przykład kody QR. Dzięki nim istniej możliwość znacznie łatwiejszego ćwiczenia, z zadania są oparte na użyciu Internetu. Możliwość korzystania z mediów społecznościowych, jeszcze bardziej ułatwia przyswajanie „żywego” języka niemieckiego uczniom Meine Deutschtour testy. Takie praktyczniejsze podejście do tematu, uwalania od niepotrzebnego stresu, a także pozwala na dużo swobodniejsze porozumiewanie się pomiędzy poszczególnymi uczniami, jakby w warunkach naturalnie prowadzonych dialogów, także w pisemnej formie.

W paczce znajdują się sprawdziany z książek

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Meine deutschtour 1 sprawdziany 1,2,3,7 sprawdziany – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10
[sociallocker]Pobierz z chomikuj[/sociallocker]

8 comments

 1. AstonM napisał(a):

  To w bardzo znacznym stopniu upraszcza moja prace i walke o dobre oceny.

 2. patryk napisał(a):

  Zazwyczaj nie ufam takim stronom ani zamieszczanych na nim komentarzom. Desperacja zmusila mnie jednakze do przetestowania kilku stron. Dopiero, kiedy trafilam tutaj w poszukiwaniu sprawdzianow, trafilam we wlasciwe miejsce

 3. uczen napisał(a):

  Teraz mam sprawdziany i klucze odpowiedzi z tej wlasnie strony, co pozwala mi wyprzedzic bieg wypadkow i ustrzec sie od problemow 🙂

 4. Pejter napisał(a):

  Sprawdziany sa naprawde takie same, jak te szkolne. Bardzo polecam i zycze powodzenia!

 5. Martyna napisał(a):

  Mam ich sprawdziany, mam moc i lepsze oceny z wszystkich przedmiotow, z jakich moge z tej strony sciagnac sprawdziany oraz testy!

 6. Holek napisał(a):

  Materialu do nauczenia sie coraz wiecej, a twoja glowa coraz bardziej peka w szwach? Masz juz dosyc tego wszystkiego i naprawde nie dajesz juz rady? Na tej strony znajdziesz wszystko czego potrzebujesz ^^

 7. typer napisał(a):

  Wraz z trafieniem na te wlasnie strone, usmiechnelo sie wreszcie do mnie szczescie, ktorego dotychczas w szkole zdecydowanie nie posiadalem.

 8. OK napisał(a):

  Sprawdziany, testy i klucze odpowiedzi, ktore mozesz z niej pobrac, pozwola ci lepiej i szybciej przygotowac sie do autentycznych sprawdzianow, co poprawi w znacznym stopniu twoje oceny.

Dodaj komentarz