Menu

Z Pitagorasem przez gimnazjum 1,2,3 Sprawdziany

Z Pitagorasem przez gimnazjum Sprawdziany odpowiedzi

Z Pitagorasem przez gimnazjum sprawdziany to nowa odsłona klasycznej już serii podręczników do nauki matematyki, autorstwa Stanisława Durydliwki i Stefana Łęskiego. Jest to seria podręczników przeznaczona do szkół gimnazjalnych. Niniejszy podręcznik jest nowo opracowaną pozycją do nauki matematyki.

Autorzy podręczników, bazując na wielu latach własnych doświadczeń oraz na sugestiach i propozycjach nauczycieli matematyki z całego kraju, dokonali wielu bardzo istotnych zmian w treści podręczników. Zmiany te dotyczą nie tylko zmiany szaty graficznej, lecz przede wszystkim stanowczemu uaktualnieniu i dostosowaniu do dzisiejszych czasach uległy treści zadań, które zostały o wiele lepiej dostosowane do dzisiejszej, otaczających nastolatków rzeczywistości, dzięki czemu łatwiej jest się im do tych zadań odnieść. Zmianie uległy także wybrane treści o charakterze programowym. Jeżeli jesteś nauczycielem matematyki w gimnazjum zainteresowanym niniejszą serią, to koniecznie pobierz takie materiały dodatkowe, jak sprawdziany czy książka nauczyciela.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Z Pitagorasem przez gimnazjum sprawdziany Z Pitagorasem przez gimnazjum sprawdziany chomikuj

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Z Pitagorasem przez gimnazjum sprawdziany 1,2,3 – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10
[sociallocker]Pobierz z chomikuj[/sociallocker]

15 comments

 1. elo@@@ napisał(a):

  Sprawdziany takie same jak w szkole

 2. typer napisał(a):

  Wraz z trafieniem na te wlasnie strone, usmiechnelo sie wreszcie do mnie szczescie, ktorego dotychczas w szkole zdecydowanie nie posiadalem.

 3. Krzysio napisał(a):

  Odkad oboje korzystamy z tej strony, wiele zmienilo sie w naszych dziennikach na lepsze. Jestesmy dobrze przygotowani na testy, bo mamy klucze odpowiedzi

 4. lukasz napisał(a):

  Poszukiwania strony ze sprawdzianami zajelo mi bardzo dlugi czas. Nie jest to robota latwa, latwo to za to mozna sie naciac na jakies sciemy, ktore tylko udaja solidne, rzetelne i godne zaufania strony ze sprawdzianami, ale jednak jeszcze takie istnieja :)))

 5. Guner napisał(a):

  wszystko ladnie pieknie

 6. Averon napisał(a):

  Sprawdziany z tej wlasnie strony rzeczywiscie sa takie, jak w szkolach, dzieki czemu mozna o wiele lepiej i o wiele skuteczniej przygotowac sie na wszelkiego rodzaju testy i mam szanse zdobyc znacznie lepsza ocene!

 7. Devilek14 napisał(a):

  Dzieki temu, ze moglem z niej pobrac sprawdziany, testy i klucze odpowiedzi, moglem nareszcie bez wiekszego stresu i problemow polepszyc swoje oceny z wielu przedmiotow, a tym samym podniesc swoja srednia, co na tym etapie edukacji takze jest dla mnie bardzo wazne 😛

 8. Adek napisał(a):

  Dzieki temu moglem sie do nich lepiej przygotowac, a to przeklada sie w dobry sposob na moje oceny ze sprawdzianow.

 9. Sztosik napisał(a):

  Zaden sprawdzian mi teraz nie straszny!

 10. Piromet napisał(a):

  Te sprawdziany i towarzyszace im klucze odpowiedzi, a takze ksiazka nauczyciela bardzo mi pomogly. Teraz nie musze sie juz martwic sprawdzianami ani ocenami.

 11. MaryJane napisał(a):

  Nie mialem na to po prostu zbyt wiele czasu, bo po szkole mialem inne obowiazki i zajecia. To wszystko rzecz jasna negatywnie wplywalo na moje oceny, ktore momentami spadaly do poziomu zagrozen.

 12. MamToCos napisał(a):

  Serdecznie te strone polecam wszystkim tym, ktorzy potrzebuja sprawdzianow.

 13. mati napisał(a):

  Teraz nie mam juz problemow z ocenami i zawsze jestem przygotowany na kazdy mozliwy test, poniewaz sprawdziany do pobrania z tej strony sa naprawde takie same, jak w szkolach.

 14. Nikolas napisał(a):

  Ta strona w sposob oczywisty przeklada sie takze na moj nastroj, nawet spie o wiele lepiej.

 15. lukasz napisał(a):

  Majac te materialy, mam tak naprawde wszystko to, czego potrzebuje. Teraz juz nie musze sie niczego bac ani wkuwac nie wiadomo ile, bo te sprawdziany sa takie same, jak w szkole. Naprawde wszystkim polecam.

Dodaj komentarz