Menu

Policzmy to razem 1,2,3 Sprawdziany Testy

Testy Policzmy to razem Sprawdziany odpowiedzi

Podręczniki z serii Policzmy to razem sprawdziany napisane zostały z myślą o odniesieniu się do wielorakich potrzeb edukacyjnych uczniów szkół gimnazjalnych. Zostały one stworzone tak, ażeby umożliwić uczniom poznawanie matematyki zarówno w trakcie zajęć odbywających się pod kierownictwem nauczyciela w klasie, jak i doskonale nadają się do samodzielnej pracy w domach. Często słyszymy, że dużym problemem dla uczniów jest Policzmy to razem 1 sprawdzian wyrażenia algebraiczne u nas jest w PDF!

Sprawdziany Policzmy to razem testy

Zalety, jakie cechują tę serię podręczników do nauki matematyki w gimnazjum, to przystępny, zrozumiały dla uczniów język, a także niezwykle trafny dobór przykładów i zadań, które treściowo bliskie są sytuacjom, w jakich mogą znaleźć się w życiu uczniowie. Kolejna z niekwestionowanych zalet serii, to stonowany i przejrzysty układ graficzny podręczników. Często dajecie nam komentarze, że Policzmy to razem 2 sprawdzian funkcje czy sprawdzian liczby 2 to dla Was wielki problem, teraz nie musicie się tym już martwić. Pod względem zawartości merytorycznej doskonale przygotowują one uczniów do egzaminu gimnazjalnego i są w pełni zgodne z aktualnie obowiązującą podstawą programową. Jeżeli jesteś tą serią zainteresowany jako nauczyciel, to koniecznie zapoznaj się z materiałami dodatkowymi. Pobierz takie elementy serii, jak sprawdziany oraz książka nauczyciela. Ostatnio dodaliśmy dla Was również Policzmy to razem 1 sprawdzian procenty.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Policzmy to razem sprawdziany Swoimi słowami sprawdziany chomikuj

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Policzmy to razem sprawdziany 1,2,3 – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10
[sociallocker]Pobierz z chomikuj[/sociallocker]

15 comments

 1. eloszka napisał(a):

  Chyba korzystałem z tejj strony w tamtym roku szkolnym, w tym na pewno będzie podobnie ;p

 2. LIAM napisał(a):

  Dzieki jej zawartosci moglem w znacznym stopniu poprawic swoje oceny z kluczowych dla mnie przedmiotow, co w bardzo duzym stopniu pozwolilo mi sie uspokoic i odzyskac rownowage, poniewaz pozbylem sie wreszcie niepokojacych mnie zagrozen xD

 3. MamToCos napisał(a):

  Teraz nie mam juz problemow z ocenami i zawsze jestem przygotowany na kazdy mozliwy test, poniewaz sprawdziany do pobrania z tej strony sa naprawde takie same, jak w szkolach!

 4. Papa napisał(a):

  Sprawdziany w szkolach byly dla mnie bardzo trudne i nie dawalam sobie z nimi rady sama, a moje oceny stopniowo pogarszaly sie. Kiedy trafilam na te strone, zostalam po prostu uratowana xd

 5. Zabczyk napisał(a):

  spoko ziomek jestes 🙂

 6. Fuldrew napisał(a):

  Testy rzeczywiscie sa takie same, a klucze odpowiedzi okazaly sie bardzo przydatne xp

 7. Agent007 napisał(a):

  Moglem z tej strony pobierac sprawdziany pdf, testy, klucze odpowiedzi i inne, dzieki czemu nie straszna mi juz zadna kartkowka, sprawdzian ani test!!!

 8. Browarek11 napisał(a):

  Rzeczywiscie moge powiedziec, ze sa one takie same, jak te w szkolach ;p

 9. MamToCos napisał(a):

  Dzieki temu, ze moglem z niej pobrac sprawdziany, testy i klucze odpowiedzi, moglem nareszcie bez wiekszego stresu i problemow polepszyc swoje oceny z wielu przedmiotow, a tym samym podniesc swoja srednia, co na tym etapie edukacji takze jest dla mnie bardzo wazne 😛

 10. MamToCos napisał(a):

  Dlugo szukalem wlasciwej strony majacej w swoim zbiorze liczne sprawdziany i mysle, ze wreszcie znalazlam dokladnie to, czego szukalem.

 11. Poperek napisał(a):

  Wiem jaki konkretnie material mam na konkretny sprawdzian z danego przedmiotu przygotowac. To w bardzo znacznym stopniu upraszcza moja prace i walke o dobre oceny.

 12. zioomek napisał(a):

  Na lepsze zmienila sie takze moja srednia. Jezeli zatem oczekujesz dobrej zmiany w swoich ocenach i nie chcesz, by nekala cie jakakolwiek kartkowka, to koniecznie sprawdz sprawdziany z tej strony internetowej.

 13. kamileq napisał(a):

  Uwazasz, ze to wszystko jest nie fair, bo inni ucza sie piec czy pietnascie minut i maja od razu sprawdzian z glowy?

 14. Holek napisał(a):

  Sprawdziany sa faktycznie takie, jak w szkole.

 15. Slepy napisał(a):

  Odkrycie odpowiedniej strony posiadajacej sprawdziany do pobrania bylo nie lada trudnym zadaniem, jako ze w wielu takich miejscach mozna sie po prostu ,,naciac” na falszywki.

Dodaj komentarz