Menu

Matematyka z plusem Klasa 4 Sprawdziany Pobierz

Matematyka z plusem Klasa 4 Sprawdziany

Z serii Matematyka z plusem klasa 4 sprawdziany korzysta ponad połowa polskich nauczycieli. Uważają oni bowiem całkiem słusznie, że jest to seria, która zapewnia optymalny rozwój wiedzy i umiejętności. Matematyka z plusem pozwala nauczycielom uczyć matematyki na światowym poziomie. Seria stawia przede wszystkim na rozwijanie myślenia matematycznego, na rozumne myślenie, a nie na ślepe stosowanie algorytmów. U nas znajdziesz Matematyka z plusem sprawdzian liczby dodatnie i ujemne!

Nowy podręcznik do Matematyka z plusem kl 4 sprawdziany ma za zadanie nieco uprościć niektóre zadania, tak aby stały się one dużo bardziej przyswajalne przez uczniów, a w efekcie tego znaczna ich większość była w stanie znacznie więcej zrozumieć i dużo lepiej oraz szybciej obliczać, nawet bardziej skomplikowane równania. W podręczniku zostały umieszczone także mini sprawdziany do samodzielnego przeprowadzenia testów, czy już się potrafi rozwiązywać zadania z danego zakresu. Jeśli jednak chodzi o nauczycieli, bardzo chętnie wykorzystują je na kartkówkach, ale to dodatkowa podpowiedź dla uczniów, którzy dzięki temu są w stanie znacznie lepiej się przygotować do niektórych zadań. Nie znaczy to jednak, że matematyka z plusem 2 gimnazjum zadania i odpowiedzi zawsze będą one dokładnie takie same, ale kto wie, może na najbliższej kartkówce z matematyki trafią się akurat zadania z książki. Ten podręcznik spełnia wymogi nowej podstawy programowej, a ponadto znacznie bardziej ułatwia naukę przedmiotu, przez co bardzo podoba się zarówno uczniom, jak też i nauczycielom. A także pozwala na uzyskiwanie znacznie lepszych wyników na sprawdzianach.

Matematyka z plusem Klasa 5 sprawdziany

Wartości te seria propaguje od lat, a uwypuklone one zostały poprzez podstawę programową i wymagania egzaminacyjne. Najnowsze wydania podręczników uzupełniliśmy o nowe rodzaje zadań. Dużo osób mówi, że ma ogromny problem z Matematyka z plusem Klasa 5 sprawdziany tak samo wiele szuka go w internecie, tutaj możecie go odnaleźć. Dzięki temu w podręcznikach znajdują się wszystkie typy zadań reprezentowane na arkuszach egzaminacyjnych, czyli zadania jednokrotnego wyboru, dwukrotnego wyboru, zadania typu prawda czy fałsz i zadania otwarte. Figury przestrzenne sprawdzian też można pobrać z naszego serwisu. Seria podręczników odpowiada także na wszystkie potrzeby podstawy programowej, związanej z aktualnym nauczaniem w szkołach gimnazjalnych. Stanowią one doskonałe źródło do przygotowania się na sprawdzian czy na test. Jeżeli więc czekają cię sprawdziany i nie czujesz się pewien swoich podręczników, pobierz nas. A jeżeli jesteś nauczycielem, czeka na ciebie książka nauczyciela.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Matematyka z plusem Klasa 4 Sprawdziany Matematyka z plusem Klasa 4 Sprawdziany

Matematyka z Plusem Klasa 6 Sprawdziany

Matematyka, to nauka ścisła i nie da się wykonać działania obliczeniowego inaczej niż zgodnie z jej regułami. Niektóre jej reguły są łatwiejsze, a inne nieco bardziej zaawansowane, w przypadku zaawansowanych wzorów, konieczna jest umiejętność analizy, tego które działanie należy wykonać jako pierwsze. Jak się więc okazuje na każdym etapie edukacji z matematyki, to właśnie podstawy odgrywają kluczową rolę, a ich znajomość odbija się potem na całej edukacji figury na płaszczyźnie sprawdzian. Najważniejszą okazuje się być tabliczka mnożenia, której nauczyć się trzeba na pamięć. Znajdziesz tutaj również sprawdzian figury geometryczne 1 gimnazjum. Dzięki niej potem najbardziej skomplikowane wzory stają się możliwe do rozwiązania, a sami uczniowie nabierają większej chęci do nauczenia się przedmiotu, mimo jego zawiłości. Dodaliśmy tutaj również najnowszy Matematyka z plusem Klasa 6 sprawdziany. To jeden z podręczników z których uczniowie korzystają najczęściej, gdyż wspomaga on kształcenie nawet najsłabszych uczniów. Te wysokiej jakości materiały są udostępniane w różnych wersjach, także tej elektronicznej, dzięki temu możliwa jest nauka przez zabawę, a przyswajanie wiedzy odbywa się znacznie szybciej.

W paczce znajdują się również sprawdziany między innymi takie jak:
sprawdzian procenty
matematyka z plusem figury przestrzenne sprawdzian
sprawdzian funkcje

 

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Matematyka z plusem sprawdziany 1,2,3 – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10
[sociallocker]Pobierz z chomikuj[/sociallocker]

17 comments

 1. Anita napisał(a):

  W tamtym roku też korzystałam z tej strony ^^

 2. David12 napisał(a):

  Gdy trafilem na te wlasnie strone, moj szkolny los bardzo pozytywnie sie odmienil xd

 3. kamil napisał(a):

  To w znaczny sposob poprawilo moje oceny z wielu przedmiotow, dzieki czemu moge byc o wiele spokojniejszym czlowiekiem. Na lepsze zmienila sie takze moja srednia 🙂

 4. bartek napisał(a):

  Sprawdziany sa faktycznie takie, jak w szkole.

 5. kriss napisał(a):

  dziekuje za testy i dodaje strone do ulubionych 🙂

 6. BakusZiom napisał(a):

  Moze zdam w tym roku z tymi plikami xd

 7. OK napisał(a):

  Sprawdziany, testy i klucze odpowiedzi, ktore mozesz z niej pobrac, pozwola ci lepiej i szybciej przygotowac sie do autentycznych sprawdzianow, co poprawi w znacznym stopniu twoje oceny.

 8. Sim napisał(a):

  Zaluje, ze na te strone trafilam dopiero tak pozno, przydalaby mi sie ona bowiem przez wiekszosc mojej edukacyjnej drogi, a nie dopiero teraz, gdy w sumie juz jest blizej jej konca niz dalej, ale i tak zdecydowanie lepsze jest to niz nic, hehe

 9. Guner napisał(a):

  Sprawdziany i klucze odpowiedzi z tej strony juz nieraz uratowaly mi skore xD

 10. zioomek napisał(a):

  Poszukujesz dobrych stron ze sprawdzianami, ale nie jestes w stanie stwierdzic, ktora z nich jest naprawde autentyczna i nie jest sciema? Ja tez dlugo szukalam. Wyprobuj wlasnie te strone 🙂

 11. Czarek napisał(a):

  W koncu zaczelo mi to przeszkadzac. Jak mozna sie domyslic, jeszcze bardziej przeszkadzalo to moim rodzicom, ktorych bardzo interesowalo to, jak radzilam sobie w szkole, a jeszcze bardziej rzecz jasna interesowalo ich to, ze sobie nie radzilam.

 12. Derek napisał(a):

  Znalezienie wlasciwej strony ze sprawdzianami zajelo mi naprawde kawal czasu, ale bylo warto sie przemeczyc, zeby wreszcie trafic na te wlasnie strone.

 13. BakusZiom napisał(a):

  Mimo moich wysilkow, moje oceny byly naprawde fatalne. Bylam naprawde bliska zalamania.

 14. Mosci napisał(a):

  Przy ich pomocy jestem zawsze o dwa kroki przed nauczycielami, a oni nawet nie zdaja sobie z tego sprawy.

 15. Dareczek napisał(a):

  Teraz moge bez wiekszego wysilku cieszyc sie dobrymi i solidnymi ocenami z najciezszych dla mnie przedmiotow. Naprawde polecam.

 16. BOSS napisał(a):

  Moj wysilek nie idzie na marne i mam o wiele lepsze oceny niz kiedys.

 17. Yeti napisał(a):

  Odkad korzystam z tej strony, wiele zmienilo sie w moim dzienniku na lepsze.

Dodaj komentarz