Menu

Matematyka wokół nas 1,2,3 Sprawdziany

Matematyka wokół nas 1,2,3 Sprawdziany odpowiedzi

Podręczniki z serii Matematyka wokół nas 1,2,3 sprawdziany stanowią doskonałe przygotowanie uczniów do egzaminu gimnazjalnego. A wszystko to za sprawą znakomicie wręcz opracowanego zestawu zadań wszystkich typów, jakie tylko mogą pojawić się na egzaminie gimnazjalnym. O sukcesie serii stanowią także słowa zadowolonych nauczycieli, którzy bardzo ją chwalą za jej merytoryczną zawartość.

Ogromna liczba zadań o charakterze egzaminacyjnym zaspokaja potrzeby każdego nauczyciela matematyki i doskonale przygotowuje do egzaminu gimnazjalnego wszystkich podchodzących do niego uczniów. Klarowny i uporządkowany układ treści pozwala łatwiej przyswoić uczniom nowe wiadomości, zaś ciekawe oraz praktyczne zadania zawarte w podręcznikach skutecznie zachęcają uczniów do dalszego rozwijania swoich umiejętności matematycznych w domu. Jeżeli jesteś nauczycielem zainteresowanym wprowadzeniem tej serii podręczników do nauczanych przez ciebie klas, koniecznie zapoznaj się z materiałami dodatkowymi takimi, jak sprawdziany czy książka nauczyciela. Pobierz je z naszej strony.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Matematyka wokół nas 1,2,3 Sprawdziany Matematyka wokół nas 1,2,3 Sprawdziany chomikuj

W paczce znajdują się sprawdziany z książek:

Matematyka wokół nas 1 Sprawdziany
Matematyka wokół nas 2 Sprawdziany
Matematyka wokół nas 3 Sprawdziany

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Matematyka wokół nas 1,2,3 sprawdziany – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10
Pobierz ten sprawdzian z Chomikuj

3 comments

  1. Koka napisał(a):

    To w bardzo znacznym stopniu upraszcza moja prace i walke o dobre oceny.

  2. Krzysio napisał(a):

    Odkad oboje korzystamy z tej strony, wiele zmienilo sie w naszych dziennikach na lepsze. Jestesmy dobrze przygotowani na testy, bo mamy klucze odpowiedzi

  3. Wiedel napisał(a):

    Materialu do nauczenia sie coraz wiecej, a twoja glowa coraz bardziej peka w szwach? Masz juz dosyc tego wszystkiego i naprawde nie dajesz juz rady? Potrzebujesz sposobu na to, by poprawic swoje oceny?

Dodaj komentarz