Menu

Matematyka 1,2,3 Sprawdziany Testy

Testy Matematyka Sprawdziany odpowiedzi

Podręczniki z serii Matematyka sprawdziany stanowią doskonałe przygotowanie uczniów do egzaminu gimnazjalnego. A wszystko to za sprawą znakomicie wręcz opracowanego zestawu zadań wszystkich typów, jakie tylko mogą pojawić się na egzaminie gimnazjalnym. O sukcesie serii stanowią także słowa zadowolonych nauczycieli, którzy bardzo ją chwalą za jej merytoryczną zawartość.

Każda lekcja zaprezentowana jest w regularnym układzie: wprowadzenie, przykłady, a następnie ćwiczenia. Ponadto sprawdziany z matematyki przykłady zawarte w podręcznikach stanowią sporą zachętę do nauki, jako że przykłady i zadania nawiązują do sytuacji z życia codziennego uczniów i są bliskie ich rzeczywistości. Kształcą one naprawdę praktyczne umiejętności i pokazują, jak bardzo ważna jest w życiu matematyka. Podręczniki z tej serii dostosowane są do aktualnie obowiązującej podstawy programowej i stanowią świetny edukacyjny wstęp do egzaminów. Jeżeli jesteś nimi zainteresowany jako nauczyciel, to koniecznie pobierz takie materiały dodatkowe, jak sprawdziany czy książka nauczyciela.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Matematyka sprawdziany Matematyka sprawdziany chomikuj

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Matematyka sprawdziany 1,2,3 – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10
[sociallocker]Pobierz z chomikuj[/sociallocker]

14 comments

 1. maks napisał(a):

  MAX ze sprawdzianu

 2. Guner napisał(a):

  Sprawdziany i klucze odpowiedzi z tej strony juz nieraz uratowaly mi skore xD

 3. Joobs napisał(a):

  Dotarcie do wlasciwej strony ze sprawdzianami, nie powiem, ze nie, bylo nie lada wyczynem. Dotarcie do pierwszej � lepszej jest rzecz jasna o wiele bardziej proste, ale o wiele mniej w praktyce owocne. Ciesze sie, ze wreszcie trafilem jednakze na te zacna strone internetowa.

 4. mareczek napisał(a):

  Uwazasz, ze to wszystko jest nie fair, bo inni ucza sie piec czy pietnascie minut i maja od razu sprawdzian z glowy? A ty musisz harowac i harowac, zeby dostac nedzna troje? Oczekujesz pomocy od losu? Musisz niestety sam sobie pomoc, tak, jak ja sobie pomoglem, odkrywajac te wlasnie strone internetowa.

 5. Browarek11 napisał(a):

  dziekuje za testy i zapraszam na moja strone 🙂

 6. Slepy napisał(a):

  Jezeli chcecie znalezc sprawdziany i klucze odpowiedzi dokladnie takie, jak w szkolach, to koniecznie zajrzyjcie wlasnie na te strone internetowa, gdyz to na niej znajduja sie sprawdziany, klucze odpowiedzi i testy identyczne z tymi, z ktorymi ma sie do czynienia w szkolach ;p

 7. Slepy napisał(a):

  Szkola sprawia ci problemy, z ktorymi uwazasz, ze nie jestes w stanie sie uporac? Sprawdziany sa coraz trudniejsze, a ty masz coraz mniej cierpliwosci do nauki? Zapoznaj sie z ta strona 😀

 8. Martyna napisał(a):

  Mam ich sprawdziany, mam moc i lepsze oceny z wszystkich przedmiotow, z jakich moge z tej strony sciagnac sprawdziany oraz testy!

 9. kozaczek napisał(a):

  Ty tez sprawdz je koniecznie, moze tobie tez pomoga tak bardzo jak mnie.

 10. bartek napisał(a):

  Teraz mam szanse zdobyc znacznie lepsza ocene.

 11. Opener napisał(a):

  Masz juz dosyc tego, ze cale dnie po szkole spedzasz na nauce zamiast na zabawie, a wcale w pozytywny sposob nie przeklada sie to na twoje oceny? Uczysz sie i uczysz godzinami, a absolutnie nic z tego nie masz?

 12. Czarek napisał(a):

  W koncu zaczelo mi to przeszkadzac. Jak mozna sie domyslic, jeszcze bardziej przeszkadzalo to moim rodzicom, ktorych bardzo interesowalo to, jak radzilam sobie w szkole, a jeszcze bardziej rzecz jasna interesowalo ich to, ze sobie nie radzilam.

 13. Adamek napisał(a):

  Naprawde bardzo serdecznie polecam te strone.

 14. Sztosik napisał(a):

  Kiepsko radzilem sobie na sprawdzianach, poniewaz material, ktory sie na nich znajdowal, czesto mnie zaskakiwal.

Dodaj komentarz