Menu

New English Plus 1,2,3,4 Testy Sprawdziany

Sprawdziany New English Plus Testy odpowiedzi

New English Plus testy to supernowoczesna seria podręczników do nauczania języka angielskiego w szkole gimnazjalnej. Pod względem materiałów w niej zawartych, seria dostosowana jest do najnowszej podstawy programowej i doskonale przygotowuje do egzaminu gimnazjalnego. Jest to kurs o czterech poziomach, przy czym każdy poziom przewidziany jest na rok nauki w systemie trzech godzin tygodniowo. W naszych zbiorach znajdziesz również New english plus teacher’s book.

Sprawdziany z angielskiego są niesamowicie proste od tego momentu. Każdy sprawdzian przygotowany z tego podręcznika będzie doskonale sprawdzał wiedzę uczniów, ale jednocześnie będzie zawierał jedynie praktyczne elementy językowe, które faktycznie dziecku się przydadzą. Pobierz i przekonaj się jak łatwo można się uczyć języka angielskiego na tym poziomie szkolnym. Dużo osób ma problemy z New English plus 2 unit testy jest on tutaj do pobrania. Twoi uczniowie na pewno Ci podziękują za wybranie tego właśnie podręcznika. Przekonaj się, że od tej pory każdy test czy sprawdzian będzie dla nich o wiele mniejszym stresem i większą przyjemnością. Jest to doskonały podręcznik do angielskiego.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 New English Plus 1,2,3 Testy New English Plus 1,2,3 Testy chomikuj

Testy New English Plus sprawdziany

To nowoczesna seria podręczników do nauki języka angielskiego, która została podzielona na cztery części. To zupełnie nowe rozwiązanie do nauki języka angielskiego. Pozwala się zastosować dla dowolnej klasy, rzecz jasna po wstępnej ocenie poziomu, na którym obecnie znajduje się dana grupa oraz dzięki temu wybrać najodpowiedniejszą część przeznaczoną dla niej testy New English Plus.
To podręcznik, który doskonale nadaje się do zrealizowania w jeden rok szkolny. Dzięki niemu możliwe jest przygotowanie uczniów do egzaminu, co bardzo ułatwia pracę samym uczniom, ale także i nauczycielom. Zawiera ćwiczenia o różnych poziomach trudności, który wspiera dodatkowo dość przejrzysty układ lekcji, które rozmieszczono na poszczególnych stronach. Podręcznik new english plus 3 sprawdziany kładzie duży nacisk na rozwój umiejętności komunikacyjnych, czyli prowadzenia konkretnych dialogów. A w utrwalaniu słówek i zwrotów pomagają słowniczek i praktycznie stworzona lista zwrotów, którą umieszczono w każdym rozdziale. Dzięki niej kilka powtórzeń może zapewnić dużo łatwiejszą naukę, tego trudnego języka obcego, jakim jest angielski.

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek New English Plus 1,2,3,4 Testy – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10
[sociallocker]Pobierz z chomikuj[/sociallocker]

3 comments

  1. murzyn napisał(a):

    Potrzebujesz sposobu na to, by poprawic swoje oceny? Bo ja taki sposob znalazlem, a wszystko to dzieki tej stronie internetowej, z ktorej sciagnalem sprawdziany, testy i klucze odpowiedzi.

  2. Guner napisał(a):

    Sprawdziany i klucze odpowiedzi z tej strony juz nieraz uratowaly mi skore xD

  3. grzepiot napisał(a):

    Ostatecznie pomogli mi koledzy, ktorzy zdradzili mi sekret swoich dobrych ocen i pokazali mi te wlasnie strone.

Dodaj komentarz