Menu

www weiter deutsch Sprawdziany

www weiter deutsch Sprawdziany + Klucze odpowiedzi

www weiter deutsch test

„Www. weiter_deutsch” stanowi trzyczęściowy kurs nauczający języka niemieckiego w gimnazjum. Dedykowany jest on do wszystkich uczniów, którzy rozpoczęli naukę języka niemieckiego w szkole podstawowej i teraz kontynuują ją w gimnazjum, niezależnie od tego, z jakich podręczników korzystali wcześniej.

W podręczniku na początku każdego działu zamieszczono wiederholdung, czyli dział, którego celem jest przypomnienie i powtórzenie wiadomości ze szkoły podstawowej. Jego drugim zadaniem jest pomoc nauczycielowi w zorientowaniu się w poziomie wiedzy uczniów na dany temat. Podręczniki z tej serii kładą silny nacisk na systematyczne rozwijanie sprawności językowych, czyli czytania, mówienia, słuchania oraz kreatywnego pisania. Tematy, które zawarte są w podręczniku, dostosowane są do  zainteresowań współczesnych gimnazjalistów, dzięki czemu łatwiej jest im się uczyć. Jeżeli jesteś nauczycielem zainteresowanym tą serią, to pobierz takie materiały, jak książka nauczyciela czy sprawdziany.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 www weiter deutsch sprawdziany www weiter deutsch sprawdziany chomikuj

W paczce znajdują się sprawdziany z książek: www weiter deutsch 1, www weiter deutsch 2, www weiter deutsch 3 

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek www weiter deutsch sprawdziany 1,2,3 – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10

9 comments

 1. Walek pisze:

  Ta strona w naprawde zauwazalny sposob zmienila moje zycie na lepsze znacznie poprawily sie moje oceny, poniewaz dzieki sprawdzianom i kluczom odpowiedzi z tej strony, moge zawczasu o wiele lepiej przygotowac sie do czekajacych mnie w przyszlosci sprawdzianow.

 2. EsQulap pisze:

  Mam ich sprawdziany, mam moc i lepsze oceny z wszystkich przedmiotow, z jakich moge z tej strony sciagnac sprawdziany oraz testy!

 3. Zdun pisze:

  Materialu do nauczenia sie coraz wiecej, a twoja glowa coraz bardziej peka w szwach? Masz juz dosyc tego wszystkiego i naprawde nie dajesz juz rady? Na tej strony znajdziesz wszystko czego potrzebujesz ^^

 4. Zabczyk pisze:

  Jezeli zatem oczekujesz dobrej zmiany w swoich ocenach i nie chcesz, by nekala cie jakakolwiek kartkowka, to koniecznie sprawdz sprawdziany z tej strony internetowej. Sa one w koncu identyczne z tymi, jakie znajduja sie w szkolach

 5. Averon pisze:

  Sprawdziany z tej wlasnie strony rzeczywiscie sa takie, jak w szkolach, dzieki czemu mozna o wiele lepiej i o wiele skuteczniej przygotowac sie na wszelkiego rodzaju testy i mam szanse zdobyc znacznie lepsza ocene!

 6. Slepy pisze:

  Szkola sprawia ci problemy, z ktorymi uwazasz, ze nie jestes w stanie sie uporac? Sprawdziany sa coraz trudniejsze, a ty masz coraz mniej cierpliwosci do nauki? Zapoznaj sie z ta strona 😀

 7. kemsi pisze:

  Sprawdz to. Szkola nie daje ci spokoju? Uwazasz, ze jestes niesprawiedliwie oceniany? Twoje oceny sa za slabe jak na twoje mozliwosci? Spedzasz duzo czasu na uczeniu sie, lecz nic z tego nie masz? Masz dosyc tej niesprawiedliwosci? Przetestuj te wlasnie strone internetowa!

 8. MaryJane pisze:

  Z reguly nie posiadam raczej zaufania do tego typu witryn i nie jestem do nich zbytnio przekonana. Sytuacja jednakze zmusila mnie do tego, by chociazby sprobowac zaznajomic sie z roznymi sprawdzianami i testami i nie zaluje :)

 9. adriano pisze:

  Dotarcie do wlasciwej strony ze sprawdzianami, nie powiem, ze nie, bylo nie lada wyczynem. Dotarcie do pierwszej lepszej jest rzecz jasna o wiele bardziej proste, ale o wiele mniej w praktyce owocne. Ciesze sie, ze wreszcie trafilem jednakze na te zacna strone internetowa.

Dodaj komentarz