Menu

Evolution Plus 1,2,3 Testy

Evolution Plus 1,2,3 Testy + Klucze odpowiedzi

Evolution Plus 1,2,3 Testy to supernowoczesna seria podręczników do nauczania języka angielskiego w szkole gimnazjalnej. Pod względem materiałów w niej zawartych, seria dostosowana jest do najnowszej podstawy programowej i doskonale przygotowuje do egzaminu gimnazjalnego. Jest to kurs o czterech poziomach, przy czym każdy poziom przewidziany jest na rok nauki w systemie trzech godzin tygodniowo.

Sprawdziany z angielskiego są niesamowicie proste od tego momentu. Każdy sprawdzian przygotowany z tego podręcznika będzie doskonale sprawdzał wiedzę uczniów, ale jednocześnie będzie zawierał jedynie praktyczne elementy językowe, które faktycznie dziecku się przydadzą. Pobierz i przekonaj się jak łatwo można się uczyć języka angielskiego na tym poziomie szkolnym. Twoi uczniowie na pewno Ci podziękują za wybranie tego właśnie podręcznika. Przekonaj się, że od tej pory każdy test czy sprawdzian będzie dla nich o wiele mniejszym stresem i większą przyjemnością. Switch into English to doskonały podręcznik do angielskiego.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Evolution Plus 1,2,3 Testy Evolution Plus 1,2,3 Testy chomikuj

W paczce znajdują się sprawdziany z książek:

Evolution Plus 1 Testy
Evolution Plus 2 Testy
Evolution Plus Testy

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Evolution Plus 1,2,3 Testy – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10
Pobierz ten sprawdzian z Chomikuj

3 comments

  1. Dzieki napisał(a):

    Szukalem takiej strony jak ta bardzo, bardzo dlugo i ciesze sie, ze wreszcie znalazlem to, czego szukalem. Jest tak, jak mowili mi kumple rzeczywiscie sprawdziany i testy sa takie same, jak w szkole!

  2. Krzysio napisał(a):

    Odkad oboje korzystamy z tej strony, wiele zmienilo sie w naszych dziennikach na lepsze. Jestesmy dobrze przygotowani na testy, bo mamy klucze odpowiedzi

  3. Holek napisał(a):

    Sprawdziany sa faktycznie takie, jak w szkole.

Dodaj komentarz