Menu

Winners Plus 1,2,3 Testy Sprawdziany

Testy Winners Plus Sprawdziany odpowiedzi

Cykl Winners Plus testy stanowi uaktualnienie popularnej serii podręczników „Winners”, wydanej przez wydawnictwo Oxford. To kompletny i rzetelny kurs nauki języka angielskiego dla uczniów klas od cztery do sześć szkoły podstawowej. Łącznie cała seria zapewnia materiał na na dwieście czterdzieści lekcji (część pierwsza sześćdziesiąt, druga i trzecia po dziewięćdziesiąt lekcji).

Zadaniem serii „winners plus 2 testy” jest skuteczne połączenie zabawy oraz systematycznej nauki języka, połączonej z wiedzą o kulturze krajów anglojęzycznych. Seria podręczników „winners plus 3 testy” bazuje na metodzie nauczania zwaną metodą nauki wielozmysłowej – angażując kilka zmysłów uczniowie lepiej zapamiętają wdrażaną w trakcie lekcji języka angielskiego wiedzę. Jest to metoda, która wszechstronnie rozwija uczniów i dba o różne style uczenia się. Materiał w niniejszych podręcznikach posegregowany jest w sposób klarowny i przejrzysty, a przede wszystkim zrozumiały dla samych uczniów. Aby zachęcić ich do nauki, zawiera elementy humorystyczne oraz wciągające komiksy, zapewniające miłą atmosferę na lekcjach. Aby dowiedzieć się więcej o serii, pobierz ją wraz z takimi komponentami, jak sprawdziany i książka nauczyciela.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Winners Plus sprawdziany Winners Plus sprawdziany chomikuj

 

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Winners Plus 1,2,3 – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10
[sociallocker]Pobierz z chomikuj[/sociallocker]

9 comments

 1. Piotrek12 napisał(a):

  Potrzebujesz sciagnac sprawdziany z dobrej strony internetowej? Przetestuj koniecznie wlasnie te strone internetowa, poniewaz to na niej znajdziesz takie same sprawdziany, testy i klucze odpowiedzi jakie sa w szkolach!

 2. mati napisał(a):

  Uczysz sie i uczysz godzinami, a absolutnie nic z tego nie masz? Po co sie uczyc, wejdz na ta strone xd

 3. Orik napisał(a):

  Kiedys nie sadzilem, ze znalezienie strony z autentycznymi sprawdzianami byloby mozliwe. Coz, zapewne kiedys takich rzeczy nie bylo, a i teraz chyba nie kazdy zdaje sobie sprawe z tego, ze takie strony istnieja 😀

 4. Mosci napisał(a):

  Jezeli chcecie znalezc sprawdziany i klucze odpowiedzi dokladnie takie, jak w szkolach, to koniecznie zajrzyjcie wlasnie na te strone internetowa, gdyz to na niej znajduja sie sprawdziany, klucze odpowiedzi i testy identyczne z tymi, z ktorymi ma sie do czynienia w szkolach ;p

 5. Zdun napisał(a):

  Szkola sprawia ci problemy, z ktorymi uwazasz, ze nie jestes w stanie sie uporac? Sprawdziany sa coraz trudniejsze, a ty masz coraz mniej cierpliwosci do nauki? Zapoznaj sie z ta strona 😀

 6. OK napisał(a):

  Sprawdziany, testy i klucze odpowiedzi, ktore mozesz z niej pobrac, pozwola ci lepiej i szybciej przygotowac sie do autentycznych sprawdzianow, co poprawi w znacznym stopniu twoje oceny.

 7. GokuSSJ4 napisał(a):

  Serdecznie te strone polecam wszystkim tym, ktorzy potrzebuja sprawdzianow.

 8. NoNiezle napisał(a):

  Mnie ona dala to, czego potrzebowalam, czyli klucze odpowiedzi, sprawdziany i testy takie same, jak w szkole.

 9. typer napisał(a):

  Wraz z trafieniem na te wlasnie strone, usmiechnelo sie wreszcie do mnie szczescie, ktorego dotychczas w szkole zdecydowanie nie posiadalem.

Dodaj komentarz