Menu

To the Top 1,2,3,4 Sprawdziany Testy

Testy To the Top Sprawdziany odpowiedzi

To the Top sprawdziany to przeznaczony dla szkół gimnazjalnych podręcznik do nauczania języka angielskiego. „To the Top testy” stanowi nowatorski, podzielony na cztery poziomy kurs nauki języka angielskiego. Prowadzi on uczniów od poziomu początkującego, do poziomu intermediate. Cztery części, które wchodzą w skład całego kursu sprawiają, że możliwe jest precyzyjne dopasowanie się do oczekiwań uczniów i poziomu zaawansowania reprezentowanego przez konkretną klasę.

Kurs to the top 1 test booklet dzieli się na osiem modułów, a w każdym znajduje się pięć lekcji i dział powtórzeniowy w każdym module. Podręcznik cechują także żywe, realne dialogi, które skupiają się wokół życia nastolatków. Do zalet podręcznika należy także współczesna, bliska nastolatkom tematyka lekcji, która przedstawia informacje w odniesieniu do multikulturowości. Zawiera ona jasne i zrozumiałe objaśnienia gramatyczne, jakie połączone zostały z ćwiczeniami z zakresu komunikacji. Jeżeli jesteś jako nauczyciel zainteresowany tym kursem, to zapoznaj się z takimi materiałami, jak książka  nauczyciela czy sprawdziany i pobierz je z sieci.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Ciekawa fizyka sprawdziany To the Top sprawdziany chomikuj

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek To the Top sprawdziany 1,2,3 – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10
[sociallocker]Pobierz z chomikuj[/sociallocker]

9 comments

 1. pawelek napisał(a):

  Moge z czystym sumieniem te strone polecic. Jezeli chcesz sie przygotowac na sprawdzian, to to jest miejsce wlasnie dla ciebie!

 2. WOjtaso napisał(a):

  Teraz nie mam juz problemow z ocenami i zawsze jestem przygotowany na kazdy mozliwy test, poniewaz sprawdziany do pobrania z tej strony sa naprawde takie same, jak w szkolach!

 3. Koka napisał(a):

  To w bardzo znacznym stopniu upraszcza moja prace i walke o dobre oceny.

 4. Mrauu napisał(a):

  Szukalem takiej strony jak ta bardzo, bardzo dlugo i ciesze sie, ze wreszcie znalazlem to, czego szukalem. Jest tak, jak mowili mi kumple rzeczywiscie sprawdziany i testy sa takie same, jak w szkole!

 5. Wiedel napisał(a):

  Ja znalazlem na niej autentyczne i przydatne sprawdziany, testy oraz klucze odpowiedzi.

 6. Adek napisał(a):

  Sprawdziany sa faktycznie takie, jak w szkole.

 7. grzepiot napisał(a):

  Ciesze sie, ze znalazlam tak solidna strone internetowa majaca liczne sprawdziany i testy

 8. bartek napisał(a):

  Sprawdziany sa faktycznie takie, jak w szkole.

 9. MiroMiroslaw napisał(a):

  Przegrzebac wiec trzeba albo cala siec i liczyc na cud, albo znalezc cos z polecenia. Ja mialem te szczescie, ze te wlasnie strone polecila mi kolezanka, ktora sama ja sprawdzila ^^

Dodaj komentarz