Menu

Evolution Plus 1-6 Sprawdziany Testy

Testy Evolution Plus Sprawdziany odpowiedzi

Evolution Plus Sprawdziany to popularna seria podręczników i zeszytów ćwiczeń do nauki języka angielskiego do szkół podstawowych, do klas cztery – sześć, wydawnictwa Macmillan doczekała się zupełnie nowej odsłony. Popularne podręczniki „Evolution” teraz noszą nazwę „Evolution Plus”. Nowy podręcznik oferuje uczniom szkół podstawowych subtelne, lecz płynne przejście do nowego etapu edukacyjnego.

Jest to bardzo ważne szczególnie w klasach, gdzie znajdują się zarówno dziesięcioletni, jak i dziewięcioletni uczniowie. „Evolution Plus testy” ma to do siebie, że dojrzewa i rozwija się razem z uczniami, co sprawia, że jest to doskonały wybór. Najlepszy, jakiego może dokonać nauczyciel języka angielskiego. Jest to najlepsze na rynku edukacyjnym merytoryczne przygotowanie uczniów do sprawdzianu kompetencji z języka angielskiego. Materiał dopasowany jest do realiów otaczającego uczniów świata i opisuje sytuacje życiowe, z którymi mogą oni się spotkać. Jeżeli jesteś zainteresowany jako nauczyciel, pobierz zestaw, który zawiera takie elementy, jak sprawdziany i książka nauczyciela.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Evolution Plus sprawdziany Evolution Plus sprawdziany chomikuj

 

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Evolution Plus sprawdziany 1-6 – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10

Przycisk do pobierania jest na samym dole po lewej

Sprawdziany

8 comments

 1. Krzysio napisał(a):

  Odkad oboje korzystamy z tej strony, wiele zmienilo sie w naszych dziennikach na lepsze. Jestesmy dobrze przygotowani na testy, bo mamy klucze odpowiedzi

 2. Walek napisał(a):

  Ta strona w naprawde zauwazalny sposob zmienila moje zycie na lepsze � znacznie poprawily sie moje oceny, poniewaz dzieki sprawdzianom i kluczom odpowiedzi z tej strony, moge zawczasu o wiele lepiej przygotowac sie do czekajacych mnie w przyszlosci sprawdzianow.

 3. Averon napisał(a):

  Sprawdziany z tej wlasnie strony rzeczywiscie sa takie, jak w szkolach, dzieki czemu mozna o wiele lepiej i o wiele skuteczniej przygotowac sie na wszelkiego rodzaju testy i mam szanse zdobyc znacznie lepsza ocene!

 4. mareczek napisał(a):

  Uwazasz, ze to wszystko jest nie fair, bo inni ucza sie piec czy pietnascie minut i maja od razu sprawdzian z glowy? A ty musisz harowac i harowac, zeby dostac nedzna troje? Oczekujesz pomocy od losu? Musisz niestety sam sobie pomoc, tak, jak ja sobie pomoglem, odkrywajac te wlasnie strone internetowa.

 5. zioomek napisał(a):

  Poszukujesz dobrych stron ze sprawdzianami, ale nie jestes w stanie stwierdzic, ktora z nich jest naprawde autentyczna i nie jest sciema? Ja tez dlugo szukalam. Wyprobuj wlasnie te strone 🙂

 6. Czarek napisał(a):

  Znalezienie wlasciwej strony ze sprawdzianami zajelo mi naprawde kawal czasu, ale bylo warto sie przemeczyc, zeby wreszcie trafic na te wlasnie strone.

 7. MamToCos napisał(a):

  Dzieki temu, ze moglem z niej pobrac sprawdziany, testy i klucze odpowiedzi, moglem nareszcie bez wiekszego stresu i problemow polepszyc swoje oceny z wielu przedmiotow, a tym samym podniesc swoja srednia, co na tym etapie edukacji takze jest dla mnie bardzo wazne 😛

 8. Adamek napisał(a):

  Pozwol, ze ci ja polece, ja na tym nie strace, a tobie to moze tylko pomoc. Ta strona odmieni twoje zycie, serio 🙂

Dodaj komentarz