Menu

Das ist Deutsch Kompakt 1,2,3 Sprawdziany

Testy Das ist Deutsch Kompakt Sprawdziany odpowiedzi

Podręcznik Das ist Deutsch Kompakt Sprawdziany do stylu niemieckiego dla młodzieży siódmej szkoły istotnej w 100% dobrany do warunków nowej normy programowej; gwarantuje nauczycielowi realizację każdych jej praw. W nim:2 płyty CD ucisk na postrzeganie językowe, panele sterowane, liczne impulsy językowe aktywizujące ucznia, zestawienie gramatyki w sytuacji tabel i tłumaczeń podstaw w zbiorze polskim doskonale systematyzuje zagadnienia gramatyczne po wszystkim punkcie. Uzupełniona oferta ćwiczeń gramatyczno-leksykalnych,interesujące projekty pobudzają do lekcji języka niemieckiego. Słownik aktywny, który dodatkowo pomoże uczniom zrobić się do testu;indywidualizacja wdrażania oraz ogromny wysiłek fonetyczny.

Sprawdziany Das ist Deutsch Kompakt testy

Seria Das ist Deutsch Kompakt testy szczegółowo dobrana do warunków Nowej Idee Programowej, dla grup o podniesionym poziomie, i w niej prosty rozkład materiału, rozbity na 2 lata, który zapewnia realizację treści a pozwalanie żądanego poziomu A1. Specjalne techniki skutecznego nauczania gramatyki i leksyki. Ciekawe wyglądy kulturowe angażujące uczniów do robocie z stylem niemieckim. Wpływ na wymianę, autentyczne teksty, opisy strony, nowości z boków niemieckojęzycznych. Gotowe artykuły dla pana do książki z uczniami o zróżnicowanych poziomach językowych i koniecznościach edukacyjnych. Seria ma gotowe strony pracy, powiązane z przepisem, które posłużą prowadzącemu w pracowniach o zróżnicowanym poziomie językowym. Rozwiązania techniczne bliskie uczniom kody, ćwiczenia wsparte na skorzystaniu Internetu wspomagają naukę.
Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:
Das ist Deutsch Kompakt sprawdzianyDas ist Deutsch Kompakt testy

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Das ist Deutsch Kompakt Sprawdziany – w paczce znajdują się wszystkie
Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2017
Zgodność sprawdzianów: 9/10
Pobierz z chomikuj

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Recent Comments