Menu

Amis et compagnie 1,2,3,4 Sprawdziany

Amis et compagnie Sprawdziany odpowiedzi

Amis et compagnie sprawdziany stanowi nowy i nowatorski kurs nauki języka francuskiego przeznaczony dla uczniów szkół gimnazjalnych. Jeżeli chodzi o zawartość merytoryczną i kształcenie językowe, to zawartość kursu rozpoczyna się na poziomie A1, zaś kończy poziomem B1 – zgodnie z europejskim systemem opisu kształcenia językowego.

Pierwszy zestaw podręczników umożliwia uczniom zarówno rozpoczęcie, jak i kontynuację nauki języka francuskiego. Uczniowie, którzy już wcześniej uczyli się języka francuskiego, mogą swoją naukę rozpocząć w gimnazjum opierając się o drugą część kursu. Pierwsza bowiem część dedykowana jest dla uczniów, którzy w gimnazjum dopiero rozpoczynają naukę języka francuskiego. Szczególny nacisk w tej serii położono na naukę komunikacji, a więc mówienia i pisania. Zadbano również o skuteczne motywowanie do nauki, poprzez rozbudzanie zainteresowań uczniów, co uczynili za pomocą umieszczenia licznych ćwiczeń, które wymagają interakcji, rubryk podpowiadających, jak uczyć się języka i tym podobnych narzędzi. Podręcznik oraz dodatkowe materiały takie, jak sprawdziany czy książka nauczyciela pobierz z naszej strony.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Amis et compagnie sprawdziany Amis et compagnie sprawdziany chomikuj

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Amis et compagnie sprawdziany 1,2,3 – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10
[sociallocker]Pobierz z chomikuj[/sociallocker]

10 comments

 1. ary666 napisał(a):

  Testy się zgadzają 5/5

 2. Nikolas napisał(a):

  Ja gwarantuje swoimi ocenami, ze owszem, sa i ze ta jest bardzo dobra, poniewaz sam z niej pobieralem testy, sprawdziany i klucze odpowiedzi. Naprawde bardzo serdecznie polecam te strone.

 3. cyfer napisał(a):

  Testy rzeczywiscie sa takie same, a klucze odpowiedzi okazaly sie bardzo przydatne xp

 4. Walek napisał(a):

  Ta strona w naprawde zauwazalny sposob zmienila moje zycie na lepsze � znacznie poprawily sie moje oceny, poniewaz dzieki sprawdzianom i kluczom odpowiedzi z tej strony, moge zawczasu o wiele lepiej przygotowac sie do czekajacych mnie w przyszlosci sprawdzianow.

 5. mareczek napisał(a):

  Uwazasz, ze to wszystko jest nie fair, bo inni ucza sie piec czy pietnascie minut i maja od razu sprawdzian z glowy? A ty musisz harowac i harowac, zeby dostac nedzna troje? Oczekujesz pomocy od losu? Musisz niestety sam sobie pomoc, tak, jak ja sobie pomoglem, odkrywajac te wlasnie strone internetowa.

 6. Slepy napisał(a):

  Szkola sprawia ci problemy, z ktorymi uwazasz, ze nie jestes w stanie sie uporac? Sprawdziany sa coraz trudniejsze, a ty masz coraz mniej cierpliwosci do nauki? Zapoznaj sie z ta strona 😀

 7. Sztosik napisał(a):

  Zaden sprawdzian mi teraz nie straszny!

 8. Derek napisał(a):

  Dlatego tez wszystkim bardzo serdecznie polecam wlasnie te strone, gdyz to akurat na niej znajdziecie dokladnie takie sprawdziany, jak w szkolach.

 9. Mrauu napisał(a):

  Dzieki tej stronie od dawna jestem juz o nie spokojna. Teraz nie przestraszy mnie juz zadna kartkowka, kiedy mam sprawdziany pdf oraz testy. Naprawde bardzo polecam wlasnie te strone wszystkim tym, ktorzy chca zafundowac sobie spokoj ducha i sprawic sobie wyzsze oceny 😛

 10. bartek napisał(a):

  Sprawdziany sa faktycznie takie, jak w szkole.

Dodaj komentarz