Menu

KOSS Wos 1,2 Sprawdziany Testy PDF

Testy KOSS Wos Sprawdziany odpowiedzi

KOSS Wos sprawdziany stanowi zgodny z aktualnie obowiązującą podstawą programową kształcenia ogólnego, nowatorski podręcznik do nauczania wiedzy o społeczeństwie w gimnazjum. Wersja podstawowa podręcznika przeznaczona jest dla tych nauczycieli, którzy chcą nauczać wiedzy o społeczeństwie bez zagłębiania się w materiał i bez ponadpodstawowych ćwiczeń. Jego nadrzędnym celem jest skłanianie młodych ludzi do zainteresowania się sprawami społeczności lokalnej, własnego regionu, Polski i Europy.

Podręcznik w sposób nowoczesny i skuteczny przygotowuje i zachęca do realnego udziału w życiu publicznym koss wos 2 sprawdziany.  Ponadto podręcznik w sposób jasny i rzetelny wykłada niezbędną wiedzę, dzięki czemu ułatwia uczniom zrozumienie zasad demokracji i ustroju Polski. Jest to najsolidniejszy i najrzetelniej przygotowany na polskim rynku podręcznik do nauczania wiedzy o społeczeństwie i jest zarazem najczęściej wybierany przez nauczycieli. Jeżeli chcesz lepiej poznać oferowany przez niego program, to koniecznie pobierz takie materiały, jak książka nauczyciela czy sprawdziany.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 KOSS Wos sprawdziany KOSS Wos sprawdziany chomikuj

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek KOSS Wos sprawdziany 1,2,3 – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10
[sociallocker]Pobierz z chomikuj[/sociallocker]

15 comments

 1. Nindza napisał(a):

  No na reszcie jakieś prawdziwe sprawdziany, straciłem już nadzieje

 2. Czarek napisał(a):

  Tutaj znalazlem naprawde solidne i warte uwagi sprawdziany, a przede wszystkim, klucze odpowiedzi. Przy ich pomocy jestem zawsze o dwa kroki przed nauczycielami, a oni nawet nie zdaja sobie z tego sprawy 😛

 3. Guner napisał(a):

  Wraz z trafieniem na te wlasnie strone, usmiechnelo sie wreszcie do mnie szczescie, ktorego dotychczas w szkole zdecydowanie nie posiadalem.

 4. Dareczek napisał(a):

  Zazwyczaj nie ufam takim stronom ani zamieszczanych na nim komentarzom. Desperacja zmusila mnie jednakze do przetestowania kilku stron. Dopiero, kiedy trafilam tutaj w poszukiwaniu sprawdzianow, trafilam we wlasciwe miejsce

 5. BOSS napisał(a):

  a macie moze teacher book na tej stronce ?

 6. Necromanser napisał(a):

  Stwierdzilem, ze rzeczywiscie musi byc cos na rzeczy z ta strona, bo jej oceny polepszyly sie, chociaz do tej pory byla slaba uczennica i sprawdziany ja przerazaly.

 7. Adek napisał(a):

  Dzieki temu moglem sie do nich lepiej przygotowac, a to przeklada sie w dobry sposob na moje oceny ze sprawdzianow.

 8. nerwik napisał(a):

  Potrzebujesz sciagnac sprawdziany z dobrej strony internetowej? Przetestuj koniecznie wlasnie te strone internetowa, poniewaz to na niej znajdziesz takie same sprawdziany, testy i klucze odpowiedzi jakie sa w szkolach!

 9. kozaczek napisał(a):

  Wreszcie udalo mi sie znalezc autentyczne sprawdziany, takie same, jak te, z ktorymi ma sie stycznosc w szkolach 🙂

 10. Piromet napisał(a):

  Te sprawdziany i towarzyszace im klucze odpowiedzi, a takze ksiazka nauczyciela bardzo mi pomogly. Teraz nie musze sie juz martwic sprawdzianami ani ocenami.

 11. Piromet napisał(a):

  Serdecznie polecam. Jest to jedna z moich ulubionych stron w internecie, bo jej zawartosc nie raz uratowala mi skore, kiedy nie mialem czasu czy checi dobrze i solidnie przygotowac sie na sprawdzian.

 12. asiula napisał(a):

  Az wreszcie na szczescie kolezanka znalazla te strone i od razu mi ja polecila.

 13. Orik napisał(a):

  To znacznie poprawilo moj spokoj ducha, poniewaz dzieki tym sprawdzianom o wiele podwyzszyly sie moje oceny.

 14. EsQulap napisał(a):

  Naprawde bardzo serdecznie polecam te strone. Wierze, ze kazdemu moze ona pomoc.

 15. mareczek napisał(a):

  Ja gwarantuje swoimi ocenami, ze owszem, sa i ze ta jest bardzo dobra, poniewaz sam z niej pobieralem testy, sprawdziany i klucze odpowiedzi.

Dodaj komentarz