Menu

Switch into English Sprawdziany

Switch into English Sprawdziany + Klucze odpowiedzi

Wot i my test

Switch into English jest podręcznikiem kierowanym do uczniów klas 1-3 w gimnazjach, którzy chcą nauczyć się sprawnie i szybko języka angielskiego. Oczywiście podręcznik ten zawiera wszystko to, co niezbędne uczniom, ale również nauczycielom. Dlatego książka nauczyciela również znajdzie się w pakiecie i na pewno będzie pomocna również dla nauczycieli, chcących przekazywać młodzieży wiedzę jak najlepiej to tylko możliwe.
Sprawdziany z angielskiego są niesamowicie proste od tego momentu. Każdy sprawdzian przygotowany z tego podręcznika będzie doskonale sprawdzał wiedzę uczniów, ale jednocześnie będzie zawierał jedynie praktyczne elementy językowe, które faktycznie dziecku się przydadzą. Pobierz i przekonaj się jak łatwo można się uczyć języka angielskiego na tym poziomie szkolnym. Twoi uczniowie na pewno Ci podziękują za wybranie tego właśnie podręcznika. Przekonaj się, że od tej pory każdy test czy sprawdzian będzie dla nich o wiele mniejszym stresem i większą przyjemnością. Switch into English to doskonały podręcznik do angielskiego.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Switch into English sprawdziany Switch into English sprawdzian chomikuj

W paczce znajdują się sprawdziany z książek: Switch into English 1, Switch into English 2, Switch into English 3

 

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książekSwitch into English 1,2,3 – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10

10 comments

 1. koala pisze:

  jestem ci bardzo wdzieczny, nie ucze sie zle, ale nie kazdy jest dobry ze wszystkich przedmiotow

 2. Pejter pisze:

  Sprawdziany sa naprawde takie same, jak te szkolne. Bardzo polecam i zycze powodzenia!

 3. Browarek11 pisze:

  Klucze odpowiedzi pozwalaja lepiej przygotowac sie do testow, a to przeklada sie na lepsze oceny i wiekszy spokoj …

 4. asiula pisze:

  Serdecznie te strone polecam wszystkim tym, ktorzy potrzebuja sprawdzianow.

 5. Mosci pisze:

  Jezeli chcecie znalezc sprawdziany i klucze odpowiedzi dokladnie takie, jak w szkolach, to koniecznie zajrzyjcie wlasnie na te strone internetowa, gdyz to na niej znajduja sie sprawdziany, klucze odpowiedzi i testy identyczne z tymi, z ktorymi ma sie do czynienia w szkolach ;p

 6. Papa pisze:

  Sprawdziany w szkolach byly dla mnie bardzo trudne i nie dawalam sobie z nimi rady sama, a moje oceny stopniowo pogarszaly sie. Kiedy trafilam na te strone, zostalam po prostu uratowana xd

 7. wojtek pisze:

  sprawdziany sa takie same, jak w szkole. Moje oceny sa teraz o wiele lepsze, naprawde polecam te strone wszystkim zainteresowanym ^^

 8. Derek pisze:

  Dlatego tez wszystkim bardzo serdecznie polecam wlasnie te strone, gdyz to akurat na niej znajdziecie dokladnie takie sprawdziany, jak w szkolach.

 9. EsQulap pisze:

  Mam ich sprawdziany, mam moc i lepsze oceny z wszystkich przedmiotow, z jakich moge z tej strony sciagnac sprawdziany oraz testy!

 10. pawelek pisze:

  Poszukiwalam dobrej strony, na ktorej moglabym znalezc takie same sprawdziany, jakie sa w szkolach, wraz z kluczami odpowiedzi. Natknelam sie na wiele podpuch na swojej drodze, ale wreszcie znalazlam te strone, a na niej liczne testy :)

Dodaj komentarz