Menu

Świat bez tajemnic Sprawdziany

Świat bez tajemnic Sprawdziany + Klucze odpowiedzi

Świat bez tajemnic sprawdziany to seria podręczników do geografii, przeznaczonych do szkół gimnazjalnych. Autorkami podręczników są Jadwiga Kop, Maria Kucharska i Alina Witek – Nowakowska.  Prymarnym celem podręczników z niniejszej serii jest udzielenie pomocy uczniom. Chodzi tutaj o pomoc w zakresie ułatwienia uczniom pojęcia wszystkich omawianych na lekcjach terminów oraz zagadnień.
Podręczniki te spotkały się nie tylko z aprobatą nauczycieli, lecz także z aprobatą uczniów, a to za sprawą tego, że zostały one napisane żywym, współczesnym, a przede wszystkim zrozumiałym dla uczniów językiem, co sprawia, że omawiany na lekcjach materiał staje się dla nich prosty, logiczny i absorbowalny. Dzięki temu uczniowie chętniej podejmują się wyzwania w postaci autentycznej nauki przedmiotu, jakim jest geografia. Chętniej bowiem uczą się oni, gdy to, co jest omawiane na lekcji, staje się dla nich jasne. Jest to wręcz idealny wybór dla nauczycieli geografii, ponieważ jest to najbardziej godna zaufania seria na rynku. W zestawie znajduje się także książka nauczyciela, która pozwala przygotować test czy sprawdzian. Szykuj lekcje i sprawdziany z tą serią. Pobierz ją z naszej strony.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Świat bez tajemnic sprawdziany Świat bez tajemnic sprawdzian chomikuj

W paczce znajdują się sprawdziany z książek: Świat bez tajemnic 1, Świat bez tajemnic 2, Świat bez tajemnic 3

 

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Świat bez tajemnic sprawdzian 1,2,3 – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10
Pobierz ten sprawdzian z Chomikuj

9 comments

 1. ok_anin napisał(a):

  w nastepnym tygodniu mam juz z tego sprawdzian wiec mam nadzieje ze sie przyda

 2. ZuZu napisał(a):

  Mi te strone polecila znajoma ze szkoly, ktora reczyla za te sprawdziany. Sprawdzilem i musialem przyznac jej racje ^^

 3. mareczek napisał(a):

  Uwazasz, ze to wszystko jest nie fair, bo inni ucza sie piec czy pietnascie minut i maja od razu sprawdzian z glowy? A ty musisz harowac i harowac, zeby dostac nedzna troje? Oczekujesz pomocy od losu? Musisz niestety sam sobie pomoc, tak, jak ja sobie pomoglem, odkrywajac te wlasnie strone internetowa.

 4. bartek napisał(a):

  Sprawdziany sa faktycznie takie, jak w szkole.

 5. OK napisał(a):

  Sprawdziany, testy i klucze odpowiedzi, ktore mozesz z niej pobrac, pozwola ci lepiej i szybciej przygotowac sie do autentycznych sprawdzianow, co poprawi w znacznym stopniu twoje oceny.

 6. Opener napisał(a):

  Mnie ona dala to, czego potrzebowalam, czyli klucze odpowiedzi, sprawdziany i testy takie same, jak w szkole.

 7. kriss napisał(a):

  Odkad oboje korzystamy z tej strony, wiele zmienilo sie w naszych dziennikach na lepsze. Jestesmy dobrze przygotowani na testy, bo mamy klucze odpowiedzi

 8. murzyn napisał(a):

  Potrzebujesz sposobu na to, by poprawic swoje oceny? Bo ja taki sposob znalazlem, a wszystko to dzieki tej stronie internetowej, z ktorej sciagnalem sprawdziany, testy i klucze odpowiedzi.

 9. Karolstanisz napisał(a):

  To znacznie poprawilo moj spokoj ducha, poniewaz dzieki tym sprawdzianom o wiele podwyzszyly sie moje oceny, a to w sposob oczywisty przeklada sie takze na moj nastroj, nawet spie o wiele lepiej XD

Dodaj komentarz