Menu

Policzmy to razem Sprawdziany

Policzmy to razem Sprawdziany + Klucze odpowiedzi

Policzmy to razem test

Podręczniki z serii „ Policzmy to razem” napisane zostały z myślą o odniesieniu się do wielorakich potrzeb edukacyjnych uczniów szkół gimnazjalnych. Zostały one stworzone tak, ażeby umożliwić uczniom poznawanie matematyki zarówno w trakcie zajęć odbywających się pod kierownictwem nauczyciela w klasie, jak i doskonale nadają się do samodzielnej pracy w domach.

Zalety, jakie cechują tę serię podręczników do nauki matematyki w gimnazjum, to przystępny, zrozumiały dla uczniów język, a także niezwykle trafny dobór przykładów i zadań, które treściowo bliskie są sytuacjom, w jakich mogą znaleźć się w życiu uczniowie. Kolejna z niekwestionowanych zalet serii, to stonowany i przejrzysty układ graficzny podręczników „Policzmy to razem”. Pod względem zawartości merytorycznej doskonale przygotowują one uczniów do egzaminu gimnazjalnego i są w pełni zgodne z aktualnie obowiązującą podstawą programową. Jeżeli jesteś tą serią zainteresowany jako nauczyciel, to koniecznie zapoznaj się z materiałami dodatkowymi. Pobierz takie elementy serii, jak sprawdziany oraz książka nauczyciela.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Policzmy to razem sprawdziany Swoimi słowami sprawdziany chomikuj

W paczce znajdują się sprawdziany z książek: Policzmy to razem 1, Policzmy to razem 2, Policzmy to razem 3 

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Policzmy to razem sprawdziany 1,2,3 – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10

15 comments

 1. eloszka pisze:

  Chyba korzystałem z tejj strony w tamtym roku szkolnym, w tym na pewno będzie podobnie ;p

 2. LIAM pisze:

  Dzieki jej zawartosci moglem w znacznym stopniu poprawic swoje oceny z kluczowych dla mnie przedmiotow, co w bardzo duzym stopniu pozwolilo mi sie uspokoic i odzyskac rownowage, poniewaz pozbylem sie wreszcie niepokojacych mnie zagrozen xD

 3. MamToCos pisze:

  Teraz nie mam juz problemow z ocenami i zawsze jestem przygotowany na kazdy mozliwy test, poniewaz sprawdziany do pobrania z tej strony sa naprawde takie same, jak w szkolach!

 4. Papa pisze:

  Sprawdziany w szkolach byly dla mnie bardzo trudne i nie dawalam sobie z nimi rady sama, a moje oceny stopniowo pogarszaly sie. Kiedy trafilam na te strone, zostalam po prostu uratowana xd

 5. Zabczyk pisze:

  spoko ziomek jestes :)

 6. Fuldrew pisze:

  Testy rzeczywiscie sa takie same, a klucze odpowiedzi okazaly sie bardzo przydatne xp

 7. Agent007 pisze:

  Moglem z tej strony pobierac sprawdziany pdf, testy, klucze odpowiedzi i inne, dzieki czemu nie straszna mi juz zadna kartkowka, sprawdzian ani test!!!

 8. Browarek11 pisze:

  Rzeczywiscie moge powiedziec, ze sa one takie same, jak te w szkolach ;p

 9. MamToCos pisze:

  Dzieki temu, ze moglem z niej pobrac sprawdziany, testy i klucze odpowiedzi, moglem nareszcie bez wiekszego stresu i problemow polepszyc swoje oceny z wielu przedmiotow, a tym samym podniesc swoja srednia, co na tym etapie edukacji takze jest dla mnie bardzo wazne 😛

 10. MamToCos pisze:

  Dlugo szukalem wlasciwej strony majacej w swoim zbiorze liczne sprawdziany i mysle, ze wreszcie znalazlam dokladnie to, czego szukalem.

 11. Poperek pisze:

  Wiem jaki konkretnie material mam na konkretny sprawdzian z danego przedmiotu przygotowac. To w bardzo znacznym stopniu upraszcza moja prace i walke o dobre oceny.

 12. zioomek pisze:

  Na lepsze zmienila sie takze moja srednia. Jezeli zatem oczekujesz dobrej zmiany w swoich ocenach i nie chcesz, by nekala cie jakakolwiek kartkowka, to koniecznie sprawdz sprawdziany z tej strony internetowej.

 13. kamileq pisze:

  Uwazasz, ze to wszystko jest nie fair, bo inni ucza sie piec czy pietnascie minut i maja od razu sprawdzian z glowy?

 14. Holek pisze:

  Sprawdziany sa faktycznie takie, jak w szkole.

 15. Slepy pisze:

  Odkrycie odpowiedniej strony posiadajacej sprawdziany do pobrania bylo nie lada trudnym zadaniem, jako ze w wielu takich miejscach mozna sie po prostu ,,naciac” na falszywki.

Dodaj komentarz