Menu

Nowa Nasza Planeta Sprawdziany

Nowa Nasza Planeta Sprawdziany + Klucze odpowiedzi

Nowa Nasza Planeta test

Seria podręczników „Nowa Nasza Planeta” zapewnia naukę geografii w szkołach gimnazjalnych w sposób kreatywny i oryginalny. Przedstawia ona poszczególne zagadnienia w sposób jasny, klarowny, przejrzysty i w pełni zrozumiały dla przeciętnego ucznia gimnazjum. Zawiera ona przyjazny uczniom układ treści, który jest bardzo barwny i zachęcający do samodzielnego pogłębiania wiedzy na temat geografii świata.

Tekst każdego tematu jest bardzo bogato ilustrowany, co ułatwia zapamiętywanie najważniejszych wydarzeń. Podręczniki zawierają szczegółowe mapy, tabele i schematy służące usystematyzowaniu wiedzy. Na końcu każdego rozdziału znajdują się ćwiczenia, których zadaniem jest sprawdzanie posiadanych przez uczniów wiedzy. Obok znajdują się także przykłady rozwiązań zadań geograficznych, które ukazują wszystkie czynności niezbędne do wykonania najważniejszych ćwiczeń. Ponadto nowe terminy wyodrębnione zostały graficznie. Seria stanowi wspaniałe przygotowanie uczniów do egzaminu gimnazjalnego. Jeżeli jesteś nauczycielem nią zainteresowanym, to koniecznie pobierz podręcznik oraz takie elementy, jak książka nauczyciela czy sprawdziany.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Nowa Nasza Planeta sprawdziany Nowa Nasza Planeta sprawdziany chomikuj

W paczce znajdują się sprawdziany z książek: Nowa Nasza Planeta 1, Nowa Nasza Planeta 2, Nowa Nasza Planeta 3 

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Nowa Nasza Planeta sprawdziany 1,2,3 – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10

17 comments

 1. Patryk12 pisze:

  Thx za testy, zycze milego dnia

 2. patryk pisze:

  Zazwyczaj nie ufam takim stronom ani zamieszczanych na nim komentarzom. Desperacja zmusila mnie jednakze do przetestowania kilku stron. Dopiero, kiedy trafilam tutaj w poszukiwaniu sprawdzianow, trafilam we wlasciwe miejsce

 3. Czarek pisze:

  Znalezienie wlasciwej strony ze sprawdzianami zajelo mi naprawde kawal czasu, ale bylo warto sie przemeczyc, zeby wreszcie trafic na te wlasnie strone.

 4. Martyna pisze:

  Mam ich sprawdziany, mam moc i lepsze oceny z wszystkich przedmiotow, z jakich moge z tej strony sciagnac sprawdziany oraz testy!

 5. Walek pisze:

  mina mojej nauczycielki i reakcja calej klasy jak dostalem 5 – bezcenny ^^

 6. Papa pisze:

  Sprawdziany w szkolach byly dla mnie bardzo trudne i nie dawalam sobie z nimi rady sama, a moje oceny stopniowo pogarszaly sie. Kiedy trafilam na te strone, zostalam po prostu uratowana xd

 7. Majhau pisze:

  I moi rodzice sa zadowoleni, i ja, bo zwiekszylo sie moje kieszonkowe.

 8. David12 pisze:

  Gdy trafilem na te wlasnie strone, moj szkolny los bardzo pozytywnie sie odmienil xd

 9. Nikolas pisze:

  Gdy trafilem na te wlasnie strone, moj szkolny los bardzo pozytywnie sie odmienil xd

 10. zioomek pisze:

  Materialu do nauczenia sie coraz wiecej, a twoja glowa coraz bardziej peka w szwach? Masz juz dosyc tego wszystkiego i naprawde nie dajesz juz rady? Potrzebujesz sposobu na to, by poprawic swoje oceny?

 11. GokuSSJ4 pisze:

  Bardzo polecam te materialy.

 12. mati pisze:

  Kiedys nie sadzilem, ze znalezienie strony z autentycznymi sprawdzianami byloby mozliwe.

 13. Pejter pisze:

  Mialam w szkole same problemy ze sprawdzianami i nauczycielami. Wszystko to caly czas sie spietrzalo, a ja sama, chcac – nie chcac, robilam sobie jeszcze pod gorke nieuczeniem sie.

 14. typer pisze:

  Natknelam sie na wiele podpuch na swojej drodze, ale wreszcie znalazlam te strone, a na niej liczne testy.

 15. Nikolas pisze:

  Ciesze sie, ze znalazlam tak solidna strone internetowa majaca liczne sprawdziany i testy. Ta strona w naprawde zauwazalny sposob zmienila moje zycie na lepsze – znacznie poprawily sie moje oceny, poniewaz dzieki sprawdzianom i kluczom odpowiedzi z tej strony, moge zawczasu o wiele lepiej przygotowac sie do czekajacych mnie w przyszlosci sprawdzianow.

 16. bartek pisze:

  Dzieki tej stronie mozna o wiele lepiej i o wiele skuteczniej przygotowac sie na wszelkiego rodzaju testy.

 17. Martyna pisze:

  Z niej pobralam wszystkie interesujace mnie sprawdziany pdf, testy, klucze odpowiedzi, a takze nawet ksiazke nauczyciela.

Dodaj komentarz