Menu

Next Move 1,2,3,4 Sprawdziany Testy

Testy Next Move Sprawdziany odpowiedzi

Next Move sprawdziany to kurs języka angielskiego dla gimnazjum, stworzony zgodnie z wytycznymi Edukacji XXI wieku. Skierowany jest dla tych nauczycieli, którzy pragną, aby ich uczniowie mogli swobodnie porozumiewać się w języku angielskim i żeby mogli oni rozwijać wszelkie niezbędne do życia we współczesnym świecie umiejętności. To podręczniki, które z ogromną i sprawdzoną skutecznością przygotowują uczniów nie tylko do egzaminu gimnazjalnego, ale także do egzaminów międzynarodowych (na przykład FCE).

Podręczniki skutecznie rozwijają wszystkie sprawności językowe oraz ćwiczą wszystkie rodzaje zadań egzaminacyjnych. Ta seria podręczników przybliża uczniom inne kultury zgodnie z duchem tolerancji wobec odmienności, a jednocześnie zachęcają do czynienia samodzielnych porównań z rodzimymi zwyczajami. Celem podręczników „Next Move testy” jest poszerzanie wiedzy ogólnej posiadanej przez uczniów, integrując celnie język angielski z innymi przedmiotami szkolnymi i pozwalają one im zaprezentować swoje mocne strony w bardzo ciekawych i angażujących projektach naukowych. Jeżeli jesteś nauczycielem zainteresowanym tą serią i pragniesz się z nią bliżej zapoznać, to pobierz takie materiały, jak sprawdziany i książka nauczyciela.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Next Move sprawdziany Next Move sprawdziany chomikuj

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Next Move sprawdziany 1,2,3,4 – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10
[sociallocker]Pobierz z chomikuj[/sociallocker]

9 comments

 1. Poperek napisał(a):

  Sprawdz to. Szkola nie daje ci spokoju? Uwazasz, ze jestes niesprawiedliwie oceniany? Twoje oceny sa za slabe jak na twoje mozliwosci? Spedzasz duzo czasu na uczeniu sie, lecz nic z tego nie masz? Masz dosyc tej niesprawiedliwosci? Przetestuj te wlasnie strone internetowa!

 2. mareczek napisał(a):

  Uwazasz, ze to wszystko jest nie fair, bo inni ucza sie piec czy pietnascie minut i maja od razu sprawdzian z glowy? A ty musisz harowac i harowac, zeby dostac nedzna troje? Oczekujesz pomocy od losu? Musisz niestety sam sobie pomoc, tak, jak ja sobie pomoglem, odkrywajac te wlasnie strone internetowa.

 3. janek napisał(a):

  Wiem bowiem dzieki tym materialom, czego spodziewac sie na nadchodzacych sprawdzianach i znam takze odpowiedzi na pytania. Naprawde serdecznie polecam te strone!

 4. kamileq napisał(a):

  raz i nie dwa uratowaly mi one skore, juz nie wspominajac o tym, jak bardzo polepszyly sie ogolnie moje oceny z najwazniejszych i najtrudniejszych dla mnie przedmiotow 🙂

 5. Derek napisał(a):

  Dlatego tez wszystkim bardzo serdecznie polecam wlasnie te strone, gdyz to akurat na niej znajdziecie dokladnie takie sprawdziany, jak w szkolach.

 6. Keverins napisał(a):

  Dlugo szukalam wlasciwej strony majacej w swoim zbiorze liczne sprawdziany i mysle, ze wreszcie znalazlam dokladnie to, czego szukalam 😀

 7. monkeyy napisał(a):

  Sprawdziany w szkolach byly dla mnie bardzo trudne i nie dawalam sobie z nimi rady sama, a moje oceny stopniowo pogarszaly sie. Kiedy trafilam na te strone, zostalam po prostu uratowana xd

 8. Holek napisał(a):

  Potrzebujesz sposobu na to, by poprawic swoje oceny? Bo ja taki sposob znalazlem, a wszystko to dzieki tej stronie internetowej, z ktorej sciagnalem sprawdziany, testy i klucze odpowiedzi.

 9. David12 napisał(a):

  Gdy trafilem na te wlasnie strone, moj szkolny los bardzo pozytywnie sie odmienil xd

Dodaj komentarz