Menu

Planeta Nowa 1,2,3,7 Sprawdziany PDF

Planeta Nowa Sprawdziany odpowiedzi

Seria Planeta Nowa sprawdziany to podręczniki przeznaczone do nauki geografii  dla szkół gimnazjalnych. Jest to seria, która daje zarówno nauczycielom, jak i uczniom, ogrom możliwości, jeżeli chodzi o kształcenie. Umożliwia ona tradycyjne nauczanie geografii regionalnej – poprzez omawianie poszczególnych kontynentów, regionów oraz krajów według klucza: warunki naturalne, ludność i urbanizacja, gospodarka. U nas znajdziesz takie testy jak Planeta nowa sprawdzian procesy zewnętrzne kształtujące powierzchnię ziemi czy sprawdziany wnętrze ziemi.

Zasadniczym celem serii Planeta Nowa sprawdziany jest efektywne zainteresowanie uczniów otaczającym ich światem pod względem geograficznym. Podręcznik „Planeta Nowa” robi to na wiele sposobów – na przykład poprzez atrakcyjne strony z cyklu „Oczami podróżnika”, będący ciekawostkami ze świata podpartymi fantastycznymi i pięknymi fotografiami. Mamy u siebie najbardziej pożądany sprawdzian Ameryka Północna i Południowa i sprawdzian środowisko przyrodnicze. Zadaniem podręczników z niniejszej serii jest także – a raczej przede wszystkim – efektywne przygotowanie uczniów do egzaminu gimnazjalnego. Jeżeli jesteś nauczycielem zainteresowanym tą serią, to koniecznie pobierz takie materiały, jak sprawdziany czy książka nauczyciela.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Planeta Nowa sprawdziany Planeta Nowa sprawdziany chomikuj

Sprawdziany Planeta Nowa testy

Jeśli chodzi o naukę geografii, to od jakiegoś czasu zaczęła obowiązywać zupełnie nowa podstawa programowa, do której ten podręcznik został dostosowany. Został on tak skonstruowany, aby móc pomagać nauczycielom we wdrażaniu nowego zakresu tematycznego. Planeta nowa sprawdzian Ruchy Ziemi, Afryka, test Usługi, sprawdzian Europa i także Azja jak każdy dobry podręcznik szkolny, ułatwia sprawdzenie wiedzy, a także atrakcyjne elementy, wśród nich można wyróżnić bogato zdobione ilustracje, a także dość ciekawe opisy. Takie schematyczne rysunki, to coś co ułatwia przyswajanie podstawowych informacji, dotyczących najważniejszych zagadnień. Podręcznik Planeta nowa 7 sprawdziany ten ułatwia także sprawdzenie postępów uczniów w nauce geografii, a dodatkowo rozbudza pasję poznawania świata poprzez liczne ciekawostki i infografiki. Ten podręcznik, ma za zadanie pomóc w nauce nawet najsłabszym uczniom, a także sprawić, że nauka tego przedmiotu stanie się dla nich prawdziwie pasjonująca. Zwłaszcza, że nasza planeta, jaką jest Ziemia, ma bardzo wiele ciekawostek do zaoferowania, a życie w różnych rejonach świata, to dość różnorodne środowiska.

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Planeta Nowa 1,2,3,7 sprawdziany – w paczce znajdują się wszystkie, kilka przykładów:
Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10
[sociallocker]Pobierz z chomikuj[/sociallocker]

15 comments

 1. allahakbra napisał(a):

  Cała moja klasa korzysta z tych sprawdzianów

 2. mati napisał(a):

  Uczysz sie i uczysz godzinami, a absolutnie nic z tego nie masz? Po co sie uczyc, wejdz na ta strone xd

 3. EsQulap napisał(a):

  Mam ich sprawdziany, mam moc i lepsze oceny z wszystkich przedmiotow, z jakich moge z tej strony sciagnac sprawdziany oraz testy!

 4. Majhau napisał(a):

  I moi rodzice sa zadowoleni, i ja, bo zwiekszylo sie moje kieszonkowe.

 5. NoNiezle napisał(a):

  rzeczywiscie, sprawdziany takie same jak daje moja nauczycielka ^ ^

 6. Sztosik napisał(a):

  Zaden sprawdzian mi teraz nie straszny!

 7. ZuZu napisał(a):

  Mi te strone polecila znajoma ze szkoly, ktora reczyla za te sprawdziany. Sprawdzilem i musialem przyznac jej racje ^^

 8. typer napisał(a):

  Wraz z trafieniem na te wlasnie strone, usmiechnelo sie wreszcie do mnie szczescie, ktorego dotychczas w szkole zdecydowanie nie posiadalem.

 9. Yeti napisał(a):

  Odkad korzystam z tej strony, wiele zmienilo sie w moim dzienniku na lepsze.

 10. EsQulap napisał(a):

  Zazwyczaj nie ufam takim stronom ani zamieszczanych na nim komentarzom, ale ta jest naprawde wiarygodna.

 11. Sztosik napisał(a):

  Kiepsko radzilem sobie na sprawdzianach, poniewaz material, ktory sie na nich znajdowal, czesto mnie zaskakiwal.

 12. Poperek napisał(a):

  Dlatego tez wszystkim bardzo serdecznie polecam wlasnie te strone, gdyz to akurat na niej znajdziecie dokladnie takie sprawdziany, jak w szkolach. Jezeli chcecie znalezc sprawdziany i klucze odpowiedzi dokladnie takie, jak w szkolach

 13. mareczek napisał(a):

  Ja gwarantuje swoimi ocenami, ze owszem, sa i ze ta jest bardzo dobra, poniewaz sam z niej pobieralem testy, sprawdziany i klucze odpowiedzi.

 14. wojtek napisał(a):

  Mialam ogromne problemy w szkole.

 15. Pejter napisał(a):

  Bardzo polecam znajdujace sie tutaj sprawdziany i testy. Wierze, ze kazdemu moga pomoc tak samo, jak mnie.

Dodaj komentarz