Menu

Oblicza Geografii 1,2,3 ★Sprawdziany★

Oblicza Geografii Sprawdziany odpowiedzi

Oblicza geografii sprawdziany to nowoczesna seria podręczników, które merytorycznie są dostosowane do nowej podstawy programowej i do tak zwanej nowej matury. Głównym zadaniem serii jest rozbudzenie u uczniów szkół ponadgimnazjalnych pasji do poznawania świata i jednocześnie zachęca do dalszego pogłębiania nauki tak ważnego przedmiotu, jakim jest geografia. Seria ta posiada wiele zalet.
Prezentuje zagadnienia związane z geografią zarówno w skali makro, jak i odnosząc się jedynie do Polski. To najciekawsza na rynku szkolnym seria w kontekście zastosowanych w niej rozwiązań w nauczaniu geografii społeczno-ekonomicznej. Jej nieocenioną zaletą jest przede wszystkim to, że umożliwia ona wyrównanie poziomu wśród uczniów. Oblicza Geografii książka nauczyciela pozwala jeszcze lepiej przygotować pedagogom lekcję, sprawdzian czy test. Jeżeli masz do przygotowania sprawdziany, to zasugeruj się tą serią. Pobierz ją tutaj. Zapewniamy, że to najlepszy możliwy wybór zarówno dla nauczycieli, jak i dla uczniów. Odkryjcie wspólnie nowy wymiar geografii i wnieście nauczanie przedmiotu na wyższy poziom.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Oblicza Geografii sprawdziany Oblicza Geografii sprawdziany chomikuj

Oto kolejny podręcznik Oblicza geografii sprawdzian obraz ziemi do nauki tego jakże ciekawego przedmiotu. Geografia to nauka pozwalająca na rozwój dość przydatnych, sprawdzian ludność, życiowych umiejętności. Dobre czytanie map, przydaje się chociażby w czasie poszukiwania jakiegoś adresu, albo zorientowania się, czy w danym regionie jest teren górzysty, czy raczej równin, sprawdzian mapa świata. Dość istotną sprawą jest także zorientowanie się, jakie dobra naturalne są w danej okolicy, jeśli jest ich sporo, warto przemyśleć, czy nie zrobić by coś w kierunku własnego biznesu w takim właśnie temacie. Zrozumienie sprawdzian atmosfera odpowiedzi i  innych ludzi zależy w dużej mierze od zrozumienia ich sposoby życia, czy zarabiania, ich kultury, obyczajów, a także zadań związanych z zabezpieczeniem sobie na przykład opału na zimę. W naszych zbiorach jest zakres podstawowy oraz zakres rozszerzony. Inaczej będzie działać osoba mieszkająca na wsi, a inaczej w mieście, także położenie geograficzne ma tu znaczenie, to znaczy jeśli klimat jest ostrzejszy w danym regionie, to więcej opału będzie niezbędne do życia, aby móc zapewnić odpowiednią ilość ciepła w danym sezonie. Podobnie do opału, potrzebny będzie także zapas żywności, przynajmniej produktów z dużą ilością białka, takiego jak na przykład zwierzęce, czy może to być mięso, albo na przykład ryby.

 

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Oblicza Geografii 1,2,3 w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10
Pobierz z chomikuj

12 comments

 1. Michał napisał(a):

  Ok, wszystkie sprawdziany sa zgodne z tymi co w szkole

 2. kasztan napisał(a):

  super sprawdziany

 3. MaryJane napisał(a):

  Z reguly nie posiadam raczej zaufania do tego typu witryn i nie jestem do nich zbytnio przekonana. Sytuacja jednakze zmusila mnie do tego, by chociazby sprobowac zaznajomic sie z roznymi sprawdzianami i testami i nie zaluje 🙂

 4. adriano napisał(a):

  Dotarcie do wlasciwej strony ze sprawdzianami, nie powiem, ze nie, bylo nie lada wyczynem. Dotarcie do pierwszej lepszej jest rzecz jasna o wiele bardziej proste, ale o wiele mniej w praktyce owocne. Ciesze sie, ze wreszcie trafilem jednakze na te zacna strone internetowa.

 5. OK napisał(a):

  Sprawdziany, testy i klucze odpowiedzi, ktore mozesz z niej pobrac, pozwola ci lepiej i szybciej przygotowac sie do autentycznych sprawdzianow, co poprawi w znacznym stopniu twoje oceny.

 6. kamil napisał(a):

  To w znaczny sposob poprawilo moje oceny z wielu przedmiotow, dzieki czemu moge byc o wiele spokojniejszym czlowiekiem. Na lepsze zmienila sie takze moja srednia 🙂

 7. EsQulap napisał(a):

  Mam ich sprawdziany, mam moc i lepsze oceny z wszystkich przedmiotow, z jakich moge z tej strony sciagnac sprawdziany oraz testy!

 8. Holek napisał(a):

  Potrzebujesz sposobu na to, by poprawic swoje oceny? Bo ja taki sposob znalazlem, a wszystko to dzieki tej stronie internetowej, z ktorej sciagnalem sprawdziany, testy i klucze odpowiedzi.

 9. Pafcio napisał(a):

  Zaluje, ze na te strone trafilam dopiero tak pozno, przydalaby mi sie ona bowiem przez wiekszosc mojej edukacyjnej drogi, a nie dopiero teraz, gdy w sumie juz jest blizej jej konca niz dalej, ale i tak zdecydowanie lepsze jest to niz nic, hehe

 10. Mrauu napisał(a):

  Dzieki tej stronie od dawna jestem juz o nie spokojna. Teraz nie przestraszy mnie juz zadna kartkowka, kiedy mam sprawdziany pdf oraz testy. Naprawde bardzo polecam wlasnie te strone wszystkim tym, ktorzy chca zafundowac sobie spokoj ducha i sprawic sobie wyzsze oceny 😛

 11. bartek napisał(a):

  Teraz mam szanse zdobyc znacznie lepsza ocene.

 12. Guner napisał(a):

  Jezeli chcesz sie przygotowac na sprawdzian, to to jest miejsce wlasnie dla ciebie.

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Recent Comments