Menu

Oblicza Geografii Sprawdziany

Oblicza Geografii Sprawdziany + Klucze odpowiedzi

Oblicza Geografii test

„Oblicza geografii” to nowoczesna seria podręczników, które merytorycznie są dostosowane do nowej podstawy programowej i do tak zwanej nowej matury. Głównym zadaniem serii jest rozbudzenie u uczniów szkół ponadgimnazjalnych pasji do poznawania świata i jednocześnie zachęca do dalszego pogłębiania nauki tak ważnego przedmiotu, jakim jest geografia. Seria ta posiada wiele zalet.
Prezentuje zagadnienia związane z geografią zarówno w skali makro, jak i odnosząc się jedynie do Polski. To najciekawsza na rynku szkolnym seria w kontekście zastosowanych w niej rozwiązań w nauczaniu geografii społeczno-ekonomicznej. Jej nieocenioną zaletą jest przede wszystkim to, że umożliwia ona wyrównanie poziomu wśród uczniów. Książka nauczyciela pozwala jeszcze lepiej przygotować pedagogom lekcję, sprawdzian czy test. Jeżeli masz do przygotowania sprawdziany, to zasugeruj się tą serią. Pobierz ją tutaj. Zapewniamy, że „Oblicza geografii” to najlepszy możliwy wybór zarówno dla nauczycieli, jak i dla uczniów. Odkryjcie wspólnie nowy wymiar geografii i wnieście nauczanie przedmiotu na wyższy poziom.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Oblicza Geografii sprawdziany Oblicza Geografii sprawdziany chomikuj

W paczce znajdują się sprawdziany z książek: Oblicza Geografii 1, Oblicza Geografii 2, Oblicza Geografii 3

 

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Oblicza Geografii 1,2,3 – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10

12 comments

 1. Michał pisze:

  Ok, wszystkie sprawdziany sa zgodne z tymi co w szkole

 2. kasztan pisze:

  super sprawdziany

 3. MaryJane pisze:

  Z reguly nie posiadam raczej zaufania do tego typu witryn i nie jestem do nich zbytnio przekonana. Sytuacja jednakze zmusila mnie do tego, by chociazby sprobowac zaznajomic sie z roznymi sprawdzianami i testami i nie zaluje :)

 4. adriano pisze:

  Dotarcie do wlasciwej strony ze sprawdzianami, nie powiem, ze nie, bylo nie lada wyczynem. Dotarcie do pierwszej lepszej jest rzecz jasna o wiele bardziej proste, ale o wiele mniej w praktyce owocne. Ciesze sie, ze wreszcie trafilem jednakze na te zacna strone internetowa.

 5. OK pisze:

  Sprawdziany, testy i klucze odpowiedzi, ktore mozesz z niej pobrac, pozwola ci lepiej i szybciej przygotowac sie do autentycznych sprawdzianow, co poprawi w znacznym stopniu twoje oceny.

 6. kamil pisze:

  To w znaczny sposob poprawilo moje oceny z wielu przedmiotow, dzieki czemu moge byc o wiele spokojniejszym czlowiekiem. Na lepsze zmienila sie takze moja srednia :)

 7. EsQulap pisze:

  Mam ich sprawdziany, mam moc i lepsze oceny z wszystkich przedmiotow, z jakich moge z tej strony sciagnac sprawdziany oraz testy!

 8. Holek pisze:

  Potrzebujesz sposobu na to, by poprawic swoje oceny? Bo ja taki sposob znalazlem, a wszystko to dzieki tej stronie internetowej, z ktorej sciagnalem sprawdziany, testy i klucze odpowiedzi.

 9. Pafcio pisze:

  Zaluje, ze na te strone trafilam dopiero tak pozno, przydalaby mi sie ona bowiem przez wiekszosc mojej edukacyjnej drogi, a nie dopiero teraz, gdy w sumie juz jest blizej jej konca niz dalej, ale i tak zdecydowanie lepsze jest to niz nic, hehe

 10. Mrauu pisze:

  Dzieki tej stronie od dawna jestem juz o nie spokojna. Teraz nie przestraszy mnie juz zadna kartkowka, kiedy mam sprawdziany pdf oraz testy. Naprawde bardzo polecam wlasnie te strone wszystkim tym, ktorzy chca zafundowac sobie spokoj ducha i sprawic sobie wyzsze oceny 😛

 11. bartek pisze:

  Teraz mam szanse zdobyc znacznie lepsza ocene.

 12. Guner pisze:

  Jezeli chcesz sie przygotowac na sprawdzian, to to jest miejsce wlasnie dla ciebie.

Dodaj komentarz