Menu

Nowa Nasza Planeta 1,2,3 Sprawdziany PDF

Testy Nowa Nasza Planeta Sprawdziany

Seria podręczników Nowa Nasza Planeta sprawdziany zapewnia naukę geografii w szkołach gimnazjalnych w sposób kreatywny i oryginalny. Przedstawia ona poszczególne zagadnienia w sposób jasny, klarowny, przejrzysty i w pełni zrozumiały dla przeciętnego ucznia gimnazjum. Zawiera ona przyjazny uczniom układ treści, który jest bardzo barwny i zachęcający do samodzielnego pogłębiania wiedzy na temat geografii świata.

Tekst każdego tematu nowa nasza planeta 3 ćwiczenia jest bardzo bogato ilustrowany, co ułatwia zapamiętywanie najważniejszych wydarzeń. Podręczniki zawierają szczegółowe mapy, tabele i schematy służące usystematyzowaniu wiedzy. Na końcu każdego rozdziału znajdują się ćwiczenia, których zadaniem jest sprawdzanie posiadanych przez uczniów wiedzy. Obok znajdują się także przykłady rozwiązań zadań geograficznych, które ukazują wszystkie czynności niezbędne do wykonania najważniejszych ćwiczeń. Ponadto nowe terminy wyodrębnione zostały graficznie. Seria stanowi wspaniałe przygotowanie uczniów do egzaminu gimnazjalnego. Jeżeli jesteś nauczycielem nią zainteresowanym, to koniecznie pobierz podręcznik oraz takie elementy, jak książka nauczyciela czy sprawdziany.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Nowa Nasza Planeta sprawdziany Nowa Nasza Planeta sprawdziany chomikuj

Sprawdziany Nowa Nasza Planeta testy

To podręcznik do geografii, która jako nauka przyrodnicza i społeczna zajmuje się badaniem między innymi przestrzeni geograficznej. Jak sam tytuł wskazuje „Nowa nasza planeta 1 sprawdziany ”, to podręcznik o naszej planecie – Ziemi, o jej zróżnicowanym klimacie, a także o ludziach mieszkających w jej różnych regionach. Chodzi głównie o to, że człowiek zdolny jest do mieszkania i życia w różnego rodzaju warunkach klimatycznych. Osiedla się, zarówno w klimacie ostrej zimy, jak też i w gorących krajach, gdzie wokół znajdować się może tylko pustynny piasek. Gorące źródła, a także szałasy zbudowane gdzieś w buszu, czy na przykład domy ze śniegu i lodu, to tylko nieliczne przykłady działania człowieka Nowa nasza planeta 3 sprawdziany. W różnego rodzaju miejscach na ziemi, jest on w stanie zbudować swoje osady, aby tam żyć. Klimat i warunki życia w takich miejscach, mogą być dość trudne, ale człowiek jest w stanie dobrze się do nich przystosować. W klimacie zbyt gorącym, buduje domy z klimatyzacją, a tam gdzie zimy są długie i dość srogie domy ocieplane, a także gromadzić dość duże zapasy opału.

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Nowa Nasza Planeta sprawdziany 1,2,3 – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10
[sociallocker]Pobierz z chomikuj[/sociallocker]

17 comments

 1. Patryk12 napisał(a):

  Thx za testy, zycze milego dnia

 2. patryk napisał(a):

  Zazwyczaj nie ufam takim stronom ani zamieszczanych na nim komentarzom. Desperacja zmusila mnie jednakze do przetestowania kilku stron. Dopiero, kiedy trafilam tutaj w poszukiwaniu sprawdzianow, trafilam we wlasciwe miejsce

 3. Czarek napisał(a):

  Znalezienie wlasciwej strony ze sprawdzianami zajelo mi naprawde kawal czasu, ale bylo warto sie przemeczyc, zeby wreszcie trafic na te wlasnie strone.

 4. Martyna napisał(a):

  Mam ich sprawdziany, mam moc i lepsze oceny z wszystkich przedmiotow, z jakich moge z tej strony sciagnac sprawdziany oraz testy!

 5. Walek napisał(a):

  mina mojej nauczycielki i reakcja calej klasy jak dostalem 5 – bezcenny ^^

 6. Papa napisał(a):

  Sprawdziany w szkolach byly dla mnie bardzo trudne i nie dawalam sobie z nimi rady sama, a moje oceny stopniowo pogarszaly sie. Kiedy trafilam na te strone, zostalam po prostu uratowana xd

 7. Majhau napisał(a):

  I moi rodzice sa zadowoleni, i ja, bo zwiekszylo sie moje kieszonkowe.

 8. David12 napisał(a):

  Gdy trafilem na te wlasnie strone, moj szkolny los bardzo pozytywnie sie odmienil xd

 9. Nikolas napisał(a):

  Gdy trafilem na te wlasnie strone, moj szkolny los bardzo pozytywnie sie odmienil xd

 10. zioomek napisał(a):

  Materialu do nauczenia sie coraz wiecej, a twoja glowa coraz bardziej peka w szwach? Masz juz dosyc tego wszystkiego i naprawde nie dajesz juz rady? Potrzebujesz sposobu na to, by poprawic swoje oceny?

 11. GokuSSJ4 napisał(a):

  Bardzo polecam te materialy.

 12. mati napisał(a):

  Kiedys nie sadzilem, ze znalezienie strony z autentycznymi sprawdzianami byloby mozliwe.

 13. Pejter napisał(a):

  Mialam w szkole same problemy ze sprawdzianami i nauczycielami. Wszystko to caly czas sie spietrzalo, a ja sama, chcac – nie chcac, robilam sobie jeszcze pod gorke nieuczeniem sie.

 14. typer napisał(a):

  Natknelam sie na wiele podpuch na swojej drodze, ale wreszcie znalazlam te strone, a na niej liczne testy.

 15. Nikolas napisał(a):

  Ciesze sie, ze znalazlam tak solidna strone internetowa majaca liczne sprawdziany i testy. Ta strona w naprawde zauwazalny sposob zmienila moje zycie na lepsze – znacznie poprawily sie moje oceny, poniewaz dzieki sprawdzianom i kluczom odpowiedzi z tej strony, moge zawczasu o wiele lepiej przygotowac sie do czekajacych mnie w przyszlosci sprawdzianow.

 16. bartek napisał(a):

  Dzieki tej stronie mozna o wiele lepiej i o wiele skuteczniej przygotowac sie na wszelkiego rodzaju testy.

 17. Martyna napisał(a):

  Z niej pobralam wszystkie interesujace mnie sprawdziany pdf, testy, klucze odpowiedzi, a takze nawet ksiazke nauczyciela.

Dodaj komentarz