Menu

Świat fizyki 1,2,3 Sprawdziany

Świat fizyki 1,2,3 Sprawdziany + Klucze odpowiedzi

Świat fizyki 1,2,3 Testy

Podręczniki ”Świat fizyki 1,2,3” wyróżnia na tle innych podręczników najbardziej przejrzysta struktura i najbardziej przyjazna uczniom forma wdrażania nowych informacji, poszerzających już posiadaną wiedzę. Występujące we wszechświecie zjawiska oraz procesy fizyczne zostały wyłożone w przystępnym, a jednocześnie dynamicznym języku, docierającym do ucznia i budzącym jego zainteresowanie tematem. Istotę omawianych zjawisk oraz zależności pomagają zrozumieć ilustracje, fotografie oraz infografiki, a także liczne doświadczenia. Jeżeli jesteś nauczycielem fizyki w szkole gimnazjalnej i zainteresowany jesteś wprowadzeniem niniejszych podręczników do swojej szkoły, to koniecznie się z nimi zapoznaj. Pobierz takie materiały, jak książka nauczyciela i sprawdziany i podejmij właściwą, pozytywną decyzję.

Podręczniki do nauki fizyki „Świat fizyki 1, 2, 3” przeznaczone są do nauki tego przedmiotu w szkołach gimnazjalnych. Ich zawartość treściowa i merytoryczna jest w pełni zgodna z obowiązującą podstawą programową oraz odpowiadająca najnowszym zdobyczom wiedzy na temat współczesnej fizyki.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Świat fizyki 1,2,3 Sprawdziany Świat fizyki 1,2,3 Sprawdziany chomikuj

W paczce znajdują się sprawdziany z książek:

Świat fizyki 1 Sprawdziany
Świat fizyki 2 Sprawdziany
Świat fizyki 3 Sprawdziany

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Świat fizyki 1,2,3 sprawdziany – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10

Świat fizyki 1,2,3 sprawdziany pobierz

5 comments

 1. Zdun pisze:

  Szkola sprawia ci problemy, z ktorymi uwazasz, ze nie jestes w stanie sie uporac? Sprawdziany sa coraz trudniejsze, a ty masz coraz mniej cierpliwosci do nauki? Zapoznaj sie z ta strona 😀

 2. Pafcio pisze:

  Zaluje, ze na te strone trafilam dopiero tak pozno, przydalaby mi sie ona bowiem przez wiekszosc mojej edukacyjnej drogi, a nie dopiero teraz, gdy w sumie juz jest blizej jej konca niz dalej, ale i tak zdecydowanie lepsze jest to niz nic, hehe

 3. Wilbur pisze:

  Zazwyczaj nie ufam takim stronom ani zamieszczanych na nim komentarzom, ale ta jest naprawde wiarygodna.

 4. mati pisze:

  Kiedys nie sadzilem, ze znalezienie strony z autentycznymi sprawdzianami byloby mozliwe.

 5. mareczek pisze:

  Ja gwarantuje swoimi ocenami, ze owszem, sa i ze ta jest bardzo dobra, poniewaz sam z niej pobieralem testy, sprawdziany i klucze odpowiedzi.

Dodaj komentarz