Menu

Ciekawa chemia sprawdziany

Ciekawa chemia Sprawdziany + Klucze odpowiedzi

Ciekawa chemia test

„Ciekawa chemia” stanowi najrzetelniejszy dostępny na polskim rynku kurs nauczania chemii w szkole gimnazjalnej. Jego celem jest rozbudzenie w uczniach ciekawości świata, a przede wszystkim, ciekawości przedmiotu, jakim jest chemia. Podręcznik do chemii „Ciekawa chemia” napisany został jasnym, klarownym i zrozumiałym językiem, przystępnym dla uczniów w wieku gimnazjalnymi zachęcającym do dalszej nauki.

Podręczniki wprowadzają uczniom gimnazjów bogatą wiedzę na temat chemii na wiele różnych sposobów: poprzez doświadczenia, eksperymenty, infografiki, a także poprzez zabawę. Podręczniki te zachęcają uczniów do samodzielnej, dalszej nauki chemii i rozwijania posiadanej wiedzy z tego przedmiotu. Podręczniki pod względem zawartego w nich materiału zawierają treści zarówno dopasowane do tych mniej zaawansowanych uczniów, jak i do tych bardziej zaawansowanych i bardziej zainteresowanych chemią. Podręczniki doskonale przygotowują do egzaminu gimnazjalnego i do dalszej nauki. Jeżeli jesteś zainteresowanym nauczycielem, pobierz takie materiały, jak sprawdziany, książka nauczyciela czy podręcznik.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Ciekawa chemia sprawdziany Ciekawa chemia sprawdziany chomikuj

W paczce znajdują się sprawdziany z książek: Ciekawa chemia 1, Ciekawa chemia 2, Ciekawa chemia 3

 

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Ciekawa chemia sprawdziany 1,2,3 – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10

13 comments

 1. ślepy pisze:

  polecam tą stronę, sprawdziany się zgadzają

 2. nerwik pisze:

  Potrzebujesz sciagnac sprawdziany z dobrej strony internetowej? Przetestuj koniecznie wlasnie te strone internetowa, poniewaz to na niej znajdziesz takie same sprawdziany, testy i klucze odpowiedzi jakie sa w szkolach!

 3. nozownik pisze:

  Znalezienie wlasciwej strony ze sprawdzianami zajelo mi naprawde kawal czasu, ale bylo warto sie przemeczyc, zeby wreszcie trafic na te wlasnie strone.

 4. kozaczek pisze:

  Wreszcie udalo mi sie znalezc autentyczne sprawdziany, takie same, jak te, z ktorymi ma sie stycznosc w szkolach :)

 5. Fuldrew pisze:

  elegancko, sprawdzian byl identyczny zostawiam 5/5

 6. uczen pisze:

  Teraz mam sprawdziany i klucze odpowiedzi z tej wlasnie strony, co pozwala mi wyprzedzic bieg wypadkow i ustrzec sie od problemow :)

 7. Slepy pisze:

  Szkola sprawia ci problemy, z ktorymi uwazasz, ze nie jestes w stanie sie uporac? Sprawdziany sa coraz trudniejsze, a ty masz coraz mniej cierpliwosci do nauki? Zapoznaj sie z ta strona 😀

 8. David12 pisze:

  I moi rodzice sa zadowoleni, i ja, bo zwiekszylo sie moje kieszonkowe.

 9. Browarek11 pisze:

  W szkole nie radzilam sobie zbyt dobrze. Mialam problemy ze zdobyciem nawet srednich ocen i naprawde nie szlo mi na sprawdzianach.

 10. Seba pisze:

  Teraz nie mam juz problemow z ocenami i zawsze jestem przygotowany na kazdy mozliwy test, poniewaz sprawdziany do pobrania z tej strony sa naprawde takie same, jak w szkolach.

 11. DDevil pisze:

  To z czasem diametralnie odmienilo moja sytuacje z ocenami. To tak, jak gdyby wygrac w loterii.

 12. zioomek pisze:

  Na lepsze zmienila sie takze moja srednia. Jezeli zatem oczekujesz dobrej zmiany w swoich ocenach i nie chcesz, by nekala cie jakakolwiek kartkowka, to koniecznie sprawdz sprawdziany z tej strony internetowej.

 13. adriano pisze:

  Sytuacja zmusila mnie do tego, by chociazby sprobowac zaznajomic sie z roznymi sprawdzianami i testami z tej strony.

Dodaj komentarz