Menu

Ciekawa chemia 1,2,3,7 ★Sprawdziany★

Ciekawa chemia Sprawdziany odpowiedzi

Ciekawa chemia sprawdziany stanowi najrzetelniejszy dostępny na polskim rynku kurs nauczania chemii w szkole gimnazjalnej. Jego celem jest rozbudzenie w uczniach ciekawości świata, a przede wszystkim, ciekawości przedmiotu, jakim jest chemia. Podręcznik do chemii „Ciekawa chemia” napisany został jasnym, klarownym i zrozumiałym językiem, przystępnym dla uczniów w wieku gimnazjalnymi zachęcającym do dalszej nauki.

Podręczniki wprowadzają uczniom gimnazjów bogatą wiedzę na temat chemii na wiele różnych sposobów: poprzez doświadczenia, eksperymenty, infografiki, a także poprzez zabawę. Podręczniki te zachęcają uczniów do samodzielnej, dalszej nauki chemii i rozwijania posiadanej wiedzy z tego przedmiotu. Podręczniki pod względem zawartego w nich materiału zawierają treści zarówno dopasowane do tych mniej zaawansowanych uczniów, jak i do tych bardziej zaawansowanych i bardziej zainteresowanych chemią. Podręczniki doskonale przygotowują do egzaminu gimnazjalnego i do dalszej nauki. Jeżeli jesteś zainteresowanym nauczycielem, pobierz takie materiały, jak sprawdziany, książka nauczyciela czy podręcznik.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Ciekawa chemia sprawdziany Ciekawa chemia sprawdziany chomikuj

Podręcznik szkolny pt. „Ciekawa chemia” w nowy i dość przystępny sposób objaśnia chemię. Dzieje się tak, dzięki odpowiednio rozłożonej na czynniki analizie zagadnień chemicznych, a te bywają dość pasjonujące. Liczne eksperymenty, które można znaleźć w tym podręczniku oraz odwołania do życia codziennego, to dane, które rozbudzają naturalną ciekawość wśród uczniów.
Treść została tak podzielona, że tematy lekcji mają za zadanie zainteresować materiałem, który będzie omawiany. Praca w grupach to dość praktyczny sposób dzięki któremu uczniowie zapoznają się z tematem lekcji. W książce można znaleźć najistotniejsze zagadnienia, które zostały wypunktowane. W podręczniku znajduje się także zestaw poleceń, tak zwane zadania do wykonania oraz propozycje prostych eksperymentów. Są to zadania do samodzielnego wykonania i nie wymagają użycia sprzętu laboratoryjnego ani specjalnych odczynników. Dzięki temu mogą być wykonywane przez każdego, także w domowych warunkach, a każde podsumowanie działu, to najważniejsze informacje. Zebrano je w formie tabel i schematów, aby jeszcze bardziej ułatwić powtórzenie materiału.

 

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Ciekawa chemia sprawdziany 1,2,3,7 – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10
Pobierz z chomikuj

14 comments

 1. ślepy napisał(a):

  polecam tą stronę, sprawdziany się zgadzają

 2. nerwik napisał(a):

  Potrzebujesz sciagnac sprawdziany z dobrej strony internetowej? Przetestuj koniecznie wlasnie te strone internetowa, poniewaz to na niej znajdziesz takie same sprawdziany, testy i klucze odpowiedzi jakie sa w szkolach!

 3. nozownik napisał(a):

  Znalezienie wlasciwej strony ze sprawdzianami zajelo mi naprawde kawal czasu, ale bylo warto sie przemeczyc, zeby wreszcie trafic na te wlasnie strone.

 4. kozaczek napisał(a):

  Wreszcie udalo mi sie znalezc autentyczne sprawdziany, takie same, jak te, z ktorymi ma sie stycznosc w szkolach 🙂

 5. Fuldrew napisał(a):

  elegancko, sprawdzian byl identyczny zostawiam 5/5

 6. uczen napisał(a):

  Teraz mam sprawdziany i klucze odpowiedzi z tej wlasnie strony, co pozwala mi wyprzedzic bieg wypadkow i ustrzec sie od problemow 🙂

 7. Slepy napisał(a):

  Szkola sprawia ci problemy, z ktorymi uwazasz, ze nie jestes w stanie sie uporac? Sprawdziany sa coraz trudniejsze, a ty masz coraz mniej cierpliwosci do nauki? Zapoznaj sie z ta strona 😀

 8. David12 napisał(a):

  I moi rodzice sa zadowoleni, i ja, bo zwiekszylo sie moje kieszonkowe.

 9. Browarek11 napisał(a):

  W szkole nie radzilam sobie zbyt dobrze. Mialam problemy ze zdobyciem nawet srednich ocen i naprawde nie szlo mi na sprawdzianach.

 10. Seba napisał(a):

  Teraz nie mam juz problemow z ocenami i zawsze jestem przygotowany na kazdy mozliwy test, poniewaz sprawdziany do pobrania z tej strony sa naprawde takie same, jak w szkolach.

 11. DDevil napisał(a):

  To z czasem diametralnie odmienilo moja sytuacje z ocenami. To tak, jak gdyby wygrac w loterii.

 12. zioomek napisał(a):

  Na lepsze zmienila sie takze moja srednia. Jezeli zatem oczekujesz dobrej zmiany w swoich ocenach i nie chcesz, by nekala cie jakakolwiek kartkowka, to koniecznie sprawdz sprawdziany z tej strony internetowej.

 13. adriano napisał(a):

  Sytuacja zmusila mnie do tego, by chociazby sprobowac zaznajomic sie z roznymi sprawdzianami i testami z tej strony.

 14. Karolinka napisał(a):

  Ale się cieszę,że trafiłam tu ponieważ od teraz mam same piątki ze sprawdzianów 🙂

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Recent Comments