Menu

Chemia Nowej Ery 1,2,3 Sprawdziany

Chemia Nowej Ery 1,2,3 Sprawdziany + Klucze odpowiedzi

Chemia Nowej Ery 1,2,3 Testy

Te podręczniki przemawiają zarówno do mniej zaznajomionych z chemią uczniów, jak i młodych chemików. To także jedna z ulubionych serii nauczycieli chemii z całej Polski. Doskonale przygotowuje ona do egzaminu gimnazjalnego oraz do dalszej nauki chemii w szkołach średnich o dowolnym profilu. Jeżeli jesteś nauczycielem i rozważasz wprowadzenie do swojej szkoły nowych podręczników, to koniecznie rozważ tę właśnie serię podręczników do biologii. Gwarantujemy, że będziesz w pełni zadowolony i twoi uczniowie także.

Jej głównym zadaniem jest zainteresowanie uczniów owym przedmiotem dzięki interesującemu sformułowaniu zawartego w podręcznikach materiału, ciekawym doświadczeniom oraz infografikom, zdjęciom oraz ilustracjom. Pobierz takie materiały, jak sprawdziany czy książka nauczyciela i zaznajom się z niniejszą serią.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Chemia Nowej Ery 1,2,3 Sprawdziany Chemia Nowej Ery 1,2,3 Sprawdziany chomikuj

W paczce znajdują się sprawdziany z książek:

Chemia Nowej Ery 1 Sprawdziany
Chemia Nowej Ery 2 Sprawdziany
Chemia Nowej Ery 3 Sprawdziany

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Chemia Nowej Ery 1,2,3 sprawdziany – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10

Chemia Nowej Ery 1,2,3 sprawdziany pobierz

5 comments

 1. patryk pisze:

  Zazwyczaj nie ufam takim stronom ani zamieszczanych na nim komentarzom. Desperacja zmusila mnie jednakze do przetestowania kilku stron. Dopiero, kiedy trafilam tutaj w poszukiwaniu sprawdzianow, trafilam we wlasciwe miejsce

 2. GokuSSJ4 pisze:

  Serdecznie te strone polecam wszystkim tym, ktorzy potrzebuja sprawdzianow.

 3. Dzieki pisze:

  Sprawdz to. Szkola nie daje ci spokoju? Uwazasz, ze jestes niesprawiedliwie oceniany? Twoje oceny sa za slabe jak na twoje mozliwosci?

 4. AstonM pisze:

  Sprawdziany sa naprawde takie same, jak te szkolne.

 5. Daren pisze:

  Chociaz bardzo sie staralam i duzo sie uczylam, wcale ten wysilek nie przekladal sie na moje oceny. Wychodzilam z nedznymi trojami, o czworce czy piatce moglam tylko pomarzyc.

Dodaj komentarz