Menu

Bliżej Biologii 1,2,3 Sprawdziany Testy

Testy Bliżej Biologii Sprawdziany odpowiedzi

Bliżej Biologii Sprawdziany jest to niezmiernie prosty, przejrzysty i dający wiele cennych informacji – tak w skrócie można opisać, który kierowany jest do wszystkich nauczycieli uczących na poziomie gimnazjów. To właśnie dla tej grupy wiekowej przygotowano ów podręcznik i właśnie z takimi dziećmi będzie się nam na jego podstawie najlepiej i najwygodniej pracowało.

Sprawdziany i test z biologii wykonane na podstawie tego podręcznika doskonale sprawdzą się na tym etapie edukacyjnym, ale przede wszystkim sama książka napisana została w sposób niezmiernie przystępny dla młodego człowieka. Będzie on więc mógł niesamowicie szybko przyswoić sobie wiedzę podstawową, a także poszukać znacznie więcej. Przejrzysta forma podręcznika Bliżej Biologii 3 sprawdzian ekologia daje możliwości samodzielnej pracy wszystkim zainteresowanym uczniom. Jest to więc wybitnie dobre kompendium wiedzy na etapie gimnazjów. Na pewno również książka nauczyciela spodoba Ci się i przekonasz się szybko, jak bardzo pomocne bywają informacje w niej zawarte. Pobierz i zobacz jak działa ten podręcznik.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Bliżej Biologii sprawdziany Bliżej Biologii sprawdziany chomikuj

Sprawdziany Bliżej Biologii testy

Biologia, to nauka przyrodnicza, która zajmuje się badaniem życia i organizmów żywych. Dla jednych może to być coś pasjonujące, a dla innych koniczny do zaliczenia przedmiot. Zaletą tego podręcznika do biologii jest sprawdzian układ oddechowy i wydalniczy skóra, przystępny język treści, a także bogate ilustracje. Głównie, to one zachęcają uczniów, sprawdzian królestwo zwierząt, także takich nie lubiących biologi na początku, do poznawania świata przyrody. Sama w sobie nauka biologi nie jest trudna, ale wymaga nauczenia się niektórych terminów na pamięć, a także uważania na zajęciach, które są znacznie ciekawsze, jeśli prowadzi się je w sposób dość nowoczesny. Podręcznik ten przedstawia sprawdzian układ rozrodczy podstawowe terminy z zakresu ekologii czyli funkcjonowania różnorodność organizmów żywych w ich naturalnym środowisku. Ale duży nacisk kładzie także na zagrożenie środowiska, a także spowodowanej przez nie ewolucji. Normalne i przyjazne warunki mają bezkręgowce wpływ na jakość życia i dziedziczenie cech, ale także te negatywne zmieniają je, a często prowadzą do licznych destrukcji lub deformacji. Książka obfituje w liczne doświadczenia oraz ilustracje.

 

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Bliżej Biologii 1,2,3 – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10
Pobierz sprawdzian za-chomikuj
[sociallocker]Pobierz z chomikuj[/sociallocker]

16 comments

 1. oloa napisał(a):

  rzeczywiscie, wszystkie sprawdziany sie zgadzaja

 2. zioomek napisał(a):

  Poszukujesz dobrych stron ze sprawdzianami, ale nie jestes w stanie stwierdzic, ktora z nich jest naprawde autentyczna i nie jest sciema? Ja tez dlugo szukalam. Wyprobuj wlasnie te strone 🙂

 3. Karolstanisz napisał(a):

  To znacznie poprawilo moj spokoj ducha, poniewaz dzieki tym sprawdzianom o wiele podwyzszyly sie moje oceny, a to w sposob oczywisty przeklada sie takze na moj nastroj, nawet spie o wiele lepiej XD

 4. Mrauu napisał(a):

  Szukalem takiej strony jak ta bardzo, bardzo dlugo i ciesze sie, ze wreszcie znalazlem to, czego szukalem. Jest tak, jak mowili mi kumple � rzeczywiscie sprawdziany i testy sa takie same, jak w szkole!

 5. WOjtaso napisał(a):

  dzieki, dzieki, dzieki, dzieki !!

 6. Slepy napisał(a):

  klucz identyczny jakie sa odpowiedzi, dzieki wielkie !

 7. typer napisał(a):

  Wraz z trafieniem na te wlasnie strone, usmiechnelo sie wreszcie do mnie szczescie, ktorego dotychczas w szkole zdecydowanie nie posiadalem.

 8. Fuldrew napisał(a):

  Testy rzeczywiscie sa takie same, a klucze odpowiedzi okazaly sie bardzo przydatne xp

 9. Poperek napisał(a):

  Sprawdziany, testy i klucze odpowiedzi, ktore mozesz z niej pobrac, pozwola ci lepiej i szybciej przygotowac sie do autentycznych sprawdzianow, co poprawi w znacznym stopniu twoje oceny.

 10. Nikolas napisał(a):

  Gdy trafilem na te wlasnie strone, moj szkolny los bardzo pozytywnie sie odmienil xd

 11. Koka napisał(a):

  Te strone ze sprawdzianami polecila mi moja kolezanka, ktora z kolei uslyszala o tym od swojej kumpeli. Obie maja teraz lepsze oceny, a teraz dzieki pobranym z tej strony testom i sprawdzianom, juz niedlugo poprawia sie i moje stopnie.

 12. cyfer napisał(a):

  Sprawdziany, ktore pobralam z tej strony byly rzeczywiscie takie same, jak w szkole. Bardzo przydaly mi sie takze oczywiscie klucze odpowiedzi.

 13. krismir napisał(a):

  Nauka przychodzila mi z ogromnym trudem i, jak mozna sie latwo domyslic, nie bylem do niej zbyt chetny, bo po prostu nigdy nie przekladalo sie to na zadne pozytywne efekty. Mialem dosyc nerwow i coraz bardziej pogarszajacych sie ocen.

 14. Wiedel napisał(a):

  Szkola sprawia ci problemy, z ktorymi uwazasz, ze nie jestes w stanie sie uporac? Sprawdziany sa coraz trudniejsze, a ty masz coraz mniej cierpliwosci do nauki?

 15. kamileq napisał(a):

  Uwazasz, ze to wszystko jest nie fair, bo inni ucza sie piec czy pietnascie minut i maja od razu sprawdzian z glowy?

 16. Czarek napisał(a):

  Na szczescie zanim na dobre zdazylam poczuc tego konsekwencje, odkrylam dzieki kolezance te wlasnie strone internetowa.

Dodaj komentarz