Menu

Biologia na czasie 1,2,3 Sprawdziany PDF

Testy Biologia na czasie Sprawdziany odpowiedzi

Biologia na czasie Sprawdziany Podręcznik wieloletni to nowoczesne kompendium wiedzy na temat współczesnej biologii. Podręczniki przeznaczone są do szkół ponadgimnazjalnych i występują w wersji podstawowej oraz rozszerzonej. W skład serii wchodzi także płyta CD, karta pracy ucznia,, książka nauczyciela z płytą nauczyciela, multibook i multiteka, fotogramy multimedialne, plakat oraz plansza dydaktyczna.

Zadaniem podręcznika jest krzewienie wiedzy o odkryciach nowoczesnej biologii. Wyjaśnia on, jaką drogą otrzymuje się organizmy cechujące się właściwościami przydatnymi człowiekowi i tłumaczy, jak ta działalność człowieka wpływa na różnorodność biologiczną. Wdraża on także zagadnienia, które związane są z ochroną przyrody. Podręcznik zawiera Biologia na czasie sprawdzian genetyka, lekcje z zakresu współczesnej genetyki, których celem jest ułatwienie dalszego nauczania biotechnologii i inżynierii genetycznej. Zawiera wiele bardzo czytelnych infografik, których celem jest ułatwienie uczniom zrozumienia najtrudniejszych zagadnień. Jeżeli musisz skrupulatnie przygotować się na sprawdzian lub na test, pobierz ów podręcznik. Dzięki niemu sprawdziany nie będą ci straszne.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 Biologia na czasie sprawdziany Biologia na czasie sprawdziany chomikuj

Sprawdziany Biologia na czasie testy

To seria podręczników dla szkół ponadgimnazjalnych, ułatwiając naukę w trybie nieco rozszerzonym. Posiada Biologia na czasie sprawdzian od genu do cechy, ciekawą oprawę graficzną, a także doskonale uczy i ułatwia przeprowadzanie badań. Na dużą uwagę zasługują liczne tabelki i podsumowania, sprawdzian komórka podstawowa jednostka życia które znacznie ułatwiają naukę do egzaminów, a także dają możliwość samodzielnego sprawdzania swojej wiedzy. W dość ciekawy sposób została opracowana także wersja dla nauczycieli, która zawiera coś w rodzaju kartę pracy ucznia, a także dodatkowe materiały multimedialne, doskonałe do wykorzystania na lekcjach oraz na przykład atlasy anatomiczne. Podręcznik uczy chemiczne podstawy życia przeprowadzania badań we własnym zakresie, co ciekawe zgodnie z metodologią naukową, a więc doskonale nadaje się dla uczniów zainteresowanych w sposób zaawansowany tym tematem. Na uwagę zasługują sprawdzian biotechnologia i inżynieria genetyczna a także liczne schematy, a także spełnianie wymogów programowych zgodnych z nowelizacją rozporządzenia MEN dotyczącej edukacji. Cały ten podręcznik został napisany w dość prostym języku, przez co wiedza staje się bardziej przystępna, nawet dla słabszych uczniów.

 

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek Biologia na czasie 1,2,3 – w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10
[sociallocker]Pobierz z chomikuj[/sociallocker]

15 comments

 1. karakan napisał(a):

  Moi rodzice będą dumni z ostatnich ocen xd

 2. KaNsAs napisał(a):

  moja nauczycielka juz na rozpoczeciu powiedziala, ze mnie nie przepusci, chyba bedzie musiala zmienic zdanie ;p

 3. Adek napisał(a):

  Dzieki temu moglem sie do nich lepiej przygotowac, a to przeklada sie w dobry sposob na moje oceny ze sprawdzianow.

 4. Wiedel napisał(a):

  Ja znalazlem na niej autentyczne i przydatne sprawdziany, testy oraz klucze odpowiedzi.

 5. AstonM napisał(a):

  To w bardzo znacznym stopniu upraszcza moja prace i walke o dobre oceny.

 6. Pafcio napisał(a):

  wszystko ladnie pieknie

 7. Poperek napisał(a):

  Wlasnie tego szukalem, thx

 8. asiula napisał(a):

  Serdecznie te strone polecam wszystkim tym, ktorzy potrzebuja sprawdzianow.

 9. Opener napisał(a):

  raz i nie dwa uratowaly mi one skore, juz nie wspominajac o tym, jak bardzo polepszyly sie ogolnie moje oceny z najwazniejszych i najtrudniejszych dla mnie przedmiotow 🙂

 10. Poperek napisał(a):

  Sprawdziany, testy i klucze odpowiedzi, ktore mozesz z niej pobrac, pozwola ci lepiej i szybciej przygotowac sie do autentycznych sprawdzianow, co poprawi w znacznym stopniu twoje oceny.

 11. uczen napisał(a):

  Generalnie uwazam, ze wiekszosc sprawdzianow gotowych sprawdzianow to sciema, ale te naprawde sie zgadzaja.

 12. David12 napisał(a):

  I moi rodzice sa zadowoleni, i ja, bo zwiekszylo sie moje kieszonkowe.

 13. Mrauu napisał(a):

  Sprawdz to. Szkola nie daje ci spokoju? Uwazasz, ze jestes niesprawiedliwie oceniany? Twoje oceny sa za slabe jak na twoje mozliwosci?

 14. Poperek napisał(a):

  Dlatego tez wszystkim bardzo serdecznie polecam wlasnie te strone, gdyz to akurat na niej znajdziecie dokladnie takie sprawdziany, jak w szkolach. Jezeli chcecie znalezc sprawdziany i klucze odpowiedzi dokladnie takie, jak w szkolach

 15. Sim napisał(a):

  Testy rzeczywiscie sa takie same.

Dodaj komentarz