Menu

English Explorer 1,2,3,4 Sprawdziany PDF

Testy English Explorer Sprawdziany odpowiedzi

English explorer 1 sprawdziany to supernowoczesna seria podręczników do nauczania języka angielskiego w szkole gimnazjalnej. Pod względem materiałów w niej zawartych, seria dostosowana jest do najnowszej podstawy programowej i doskonale przygotowuje do egzaminu gimnazjalnego. Jest to kurs o czterech poziomach, przy czym każdy poziom przewidziany jest na rok nauki w systemie trzech godzin tygodniowo.
Podręczniki posiadają niesłychanie piękne na skalę światową szatę graficzną – zawierają one bowiem fotografie pochodzące z National Geographic. Tak dobrana szata graficzna i ciekawie podjęte zagadnienia kulturowe i językowe mają na celu rozwinięcie u uczniów chęci do dalszej nauki przedmiotu, jakim jest język angielski. To najciekawsza English explorer 3 testy dostępna na rynku seria przeznaczona do nauczania języka angielskiego. Intryguje ona nie tylko nauczycieli, ale co najważniejsze, także samych uczniów gimnazjów. Świetnie przygotowuje ona na sprawdzian czy test, stanowi źródło inspiracji dla nauczycieli, jeżeli chodzi o sprawdziany. Specjalnie dla nich przygotowana została także książka nauczyciela. Cały zestaw pobierz tutaj.

Przykładowy wygląd sprawdzianów, jakie pobierzecie z naszej strony:

 English Explorer sprawdziany English Explorer sprawdziany chomikuj

Sprawdziany English Explorer testy

To doskonały podręcznik do nauki gramatyki w języku angielskim. English Explorer 3 zeszyt ćwiczeń odpowiedzi łączy w sobie dość ciekawą oprawę graficzną rodem z National Geographic, a zarazem umożliwia prowadzenie dość nietypowych i niezbyt szablonowych lekcji z wykorzystaniem ciekawych filmów. English Explorer testy unit zawiera nagrania i audio skrypty, których opanowanie umożliwia bez problemu zdanie egzaminu z angielskiej gramatyki na poziomie gimnazjalnym. Ten podręcznik zawiera także odpowiednie fragmenty umożliwiające doskonałe powtarzanie gramatycznych zagadnień, tak aby praktyczna nauka mówienia stawała się jeszcze łatwiejsza, a gramatyczne zwroty nie stanowiły większego problemu. Znajdziesz u nasz również English Explorer teacher’s book PDF. Na uwagę zasługują gotowe scenariusze lekcyjne, sprawiające że nauka języka angielskiego, to coś w rodzaju wielkiej, niezapomnianej przygody, a nie tylko konieczność „wkuwania” treści określonych wyrażeń na pamięć. Korzystanie z tego podręcznika umożliwia poza samą nauką lepsze poznanie kultury świata, przez korzystnie z gotowych filmów, nakręconych przez wspomniane już National Geographic.

 

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książek w paczce znajdują się wszystkie

Rozmiar pliku: 4.1
Rodzaje plików: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.09.2015
Zgodność sprawdzianów: 9/10
[sociallocker]Pobierz z chomikuj[/sociallocker]

13 comments

 1. Daren napisał(a):

  Ogolnie rzecz biorac, nie posiadam raczej do tego typu stron zbyt duzego zaufania. Generalnie uwazam, ze wiekszosc wypadkow to kit i naciaganie ludzi. Dalem sie jednakze zlamac i z czystej ciekawosci postanowilem sprawdzic te wlasnie strone i stwierdzilem, ze sciagne z niej sprawdziany i porownam je z tymi, z ktorymi spotykam sie w szkole.

 2. Karolstanisz napisał(a):

  Ciesze sie, ze znalazlam tak solidna strone internetowa majaca liczne sprawdziany i testy

 3. Joobs napisał(a):

  Dotarcie do wlasciwej strony ze sprawdzianami, nie powiem, ze nie, bylo nie lada wyczynem. Dotarcie do pierwszej � lepszej jest rzecz jasna o wiele bardziej proste, ale o wiele mniej w praktyce owocne. Ciesze sie, ze wreszcie trafilem jednakze na te zacna strone internetowa.

 4. Pejter napisał(a):

  cale szczescie ze sa obie grupy

 5. MaryJane napisał(a):

  o ku*** wielkie dzieki

 6. pawelek napisał(a):

  Poszukiwalam dobrej strony, na ktorej moglabym znalezc takie same sprawdziany, jakie sa w szkolach, wraz z kluczami odpowiedzi. Natknelam sie na wiele podpuch na swojej drodze, ale wreszcie znalazlam te strone, a na niej liczne testy 🙂

 7. monkeyy napisał(a):

  Sprawdziany w szkolach byly dla mnie bardzo trudne i nie dawalam sobie z nimi rady sama, a moje oceny stopniowo pogarszaly sie. Kiedy trafilam na te strone, zostalam po prostu uratowana xd

 8. Majhau napisał(a):

  I moi rodzice sa zadowoleni, i ja, bo zwiekszylo sie moje kieszonkowe.

 9. ZuZu napisał(a):

  Sprawdziany z tej wlasnie strony rzeczywiscie sa takie, jak w szkolach.

 10. bartek napisał(a):

  Teraz mam szanse zdobyc znacznie lepsza ocene.

 11. Dareczek napisał(a):

  Teraz moge bez wiekszego wysilku cieszyc sie dobrymi i solidnymi ocenami z najciezszych dla mnie przedmiotow. Naprawde polecam.

 12. nerwik napisał(a):

  Sprawdziany i klucze odpowiedzi z tej strony juz nieraz uratowaly mi skore.

 13. Papa napisał(a):

  Taka metoda przygotowania sie do sprawdzianow okazala sie o wiele bardziej szybka i praktyczna, a bardzo sobie cenie takie skuteczne rozwiazanie.

Dodaj komentarz